Мале підприємство «Ремікс» пропонує мішкозашивальні нитки з 100%-го поліестеру. Наше підприємство постійно розширює асортимент продукції, і Ви завжди можете отримати у нас найсучасніші і якісні товари.

Мішкозашивальна нитка застосовується при зашиванні мішків портативними і стаціонарними мішкозашивальними машинками. Мішкозашивальна нитка, виготовлена з 100%-го крученого поліестеру, відрізняється високою міцністю і стійкістю до стирання. Поліестерна мішкозашивальна нитка не вбирає вологу і не схильна до розмокання і загнивання. При зашиванні мішків стаціонарними або портативними швейними машинками, поліестерної нитки витрачається дуже мало, що створює передумови економічного використання витратних матеріалів. Мішкозашивальна нитка з крученого 100%-го поліестеру № 12/4 пропонується у вигляді малого червоного конуса з довжиною нитки на бобіні 1100м і у вигляді малого жовтого конуса з довжиною нитки 880м на бобіні. Мішкозашивальна нитка з 100% поліестеру крученого № 12/5 є у вигляді великого червоного конуса з довжиною нитки 8000м на бобіні і у вигляді великого жовтого конуса з довжиною нитки 6400м на бобіні. Вага малих конусів становить 220 гр, а великих - 1600 гр.

Мішкозашивальні нитки можуть застосовуватися для прошивки мішків з поліпропілену, паперу, джуту, а також прошивки брезенту і шкіри. З усіх типів та видів мішкозашивальних ниток, мішкозашивальна нитка з крученого поліестеру найбільш затребувана, завдяки своїм споживчим якостям:

• поліестерна нитка володіє високою міцністю, економічністю, малою вагою, великим розривним навантаженням;
• поліестерна кручена нитка не вимагає спеціального мастила;
• м'яка текстура поліестерної нитки збільшує термін служби деталей машин, що стикаються з ниткою;
• поліестерна кручена нитка стійка до вологи, низьких температур, високих динамічних навантажень;
• прошиває будь-який матеріал;
• бобіни швидко і легко кріпляться на корпусах машини.

Підприємство «Ремікс» реалізує також фільтрувальні голкопробивні тканини з поліестеру. Фільтрувальна тканина з поліестеру має достатньо широкий спектр застосування в різних галузях промислового виробництва. Фільтрувальна тканина POLYNOVA виробляється в Німеччині. Асортимент тканин POLYNOVA підходить для всіх процесів фільтрування та просіювання різноманітних рідких і сипучих матеріалів. Для виробництва фільтрувальних тканин POLYNOVA використовуються моноволокнисті, комплексні та філаментні (що складаються з безлічі коротких волокон) нитки або їх комбінації. Фільтрувальна тканина випускається з різною вагою - від 30г/м2 до 1500г/м2 і з різною шириною. Максимальна ширина фільтрувальної тканини - 4,5 м.

Фільтрувальна тканина POLYNOVA гарантує раціональну продуктивність з максимальним результатом. Випускаються фільтрувальні тканини на виробництві, що працює за системою управління контролю якістю на всіх етапах виробництва. Фільтрувальна тканина з витягнутою структурою комірки, виготовляється з моноволокнистої нитки і забезпечує високу ефективність фільтрації завдяки особливо гладкій поверхні. Фільтрувальні тканини POLYNOVA, зроблені з комплексної нитки, забезпечують стабільну швидкість потоку і надійну фільтрацію. Фільтрувальна тканина, виготовлена з скловолокнистої нитки, має дуже щільну поверхню і високу ефективність фільтрації завдяки об'ємній структурі нитки.

Звернувшись до нас, Ви завжди зможете придбати якісну продукцію провідних виробників Європи та СНД. Доставка товарів проводиться в усі регіони України службами перевезення.