ТОВ Екстра Пластик - відомий в Україні виробник поліетиленової упаковки, поліетиленових мішків, пакетів та іншої полімерної продукції. Наше підприємство успішно працює на ринку України, виробляючи високоякісну полімерну продукцію, що відповідає європейським і світовим стандартам. Полімерна продукція нашого підприємства представлена широким асортиментом виробів з поліетилену.

Виробництво поліетиленової упаковки здійснюється на сучасному високопродуктивному обладнанні, що дозволяє виготовляти сучасну продукцію, що користується високим купівельним попитом. У виробництво поліетиленової упаковки вносяться найсучасніші техніки і технології, які роблять нашу продукцію міцною, надійною і конкурентоспроможною. Нами освоєно виробництво пакетів з петлевою ручкою, з прорубною ручкою (банан), пакети-майки, фасувальні пакети, мішки-вкладиші та інших видів цього популярного виробу. Широко затребуване на українському споживчому ринку виробництво пакетів для харчових продуктів і господарського призначення, поліетиленові мішки-вкладиші для нехарчових продуктів, різної товщини і розмірів. За бажанням клієнта фірма виробляє нанесення малюнка в 1, 2, 3, 4 і 5 кольорів.

Постійний розвиток виробництва поліетиленових пакетів обумовлений їх високими споживчими якостями. Поліетиленові пакети міцно увійшли в наш побут, можна сказати, стали його невід'ємною частиною. Виробництво поліетиленових пакетів зробило наше життя просто незрівнянно гігієнічним і чистим в санітарному відношенні. Поліетиленові пакети позбавили міста від гір сміття, що видає, особливо в літній час, сморід і привертає комах, голубів та інших переносників інфекцій. Виробництво поліетиленових пакетів для сміття - ось справжній крок цивілізації, який за значимістю можна порівняти з винаходом двигуна внутрішнього згоряння. Виробництво поліетиленових пакетів дозволило упакувати і ізолювати побутові та промислові відходи і підняло санітарно - гігієнічний стан наших міст на запаморочливу висоту. Про що дуже корисно іноді нагадувати тим, хто називає себе "зеленими" і іншим "борцям" за екологію.

Виробництво поліетиленових пакетів позбавило людство від оселедців і квашених огірків в упаковці з обгорткового паперу, яка протікає, за що йому сердечно вдячні продавці всього світу! Але, виробництво поліетиленових пакетів вирішило не тільки побутові завдання, поліетиленовий пакет - це могутня, практично невразлива рекламна зброя. Поліетиленовий пакет проникає всюди, він є там, де не дивляться телевізор і не визнають інтернет. Поліетиленовий пакет всюдисущий і те, що ми на ньому напишемо, прочитають всі! Що Ви робите, коли по телевізору починається рекламний блок? Правильно, йдете на кухню або в санвузол. Інтернет реклама, на жаль, у нашій країні поки охоплює верстви населення молодого і середнього віку. Знайомство з інтернетом літніх людей має вкрай незначні показники. А літні люди - це більше третини населення нашої країни! Виробництво поліетиленових пакетів може нести інформацію, яка увійде в кожен дім, потрапить в кожні руки! Про Вас і Вашу продукцію дізнається вся Україна, якщо Ви напишете про це на поліетиленовому пакеті!

Виробництво поліетиленових пакетів постійно і неухильно зростає. Ми не зупиняємося на досягнутому, і постійно розвиваємо нові технічні та технологічні процеси з виробництва поліетиленових пакетів, роблячи нашу продукцію самою якісною й надійною. Виробництво поліетиленових пакетів відкриває найширші можливості виробникам всього асортименту споживчих і промислових товарів використовувати нашу продукцію в якості рекламного засобу. Поліетиленових пакет - це продукт сучасних технологій, що отримав в даний час заслужену популярність і затребуваність. Виробництво поліетиленових пакетів - це галузь промислового виробництва, що постійно розвивається. Не так далеко пішли ті часи, коли поліетиленовий пакет був досить непоказний в естетичному відношенні, а сьогодні він може бути прикрашений малюнками і фотографіями високої категорії складності. Різноманітність поліетиленових пакетів - це не межа. Ми постійно в пошуку нових технічних і технологічних процесів, здатних порадувати споживача ще більш якісною і красивою продукцією. Розміри, форма, міцність поліетиленового пакета - все це наші повсякденні турботи. Ми прагнемо виробляти високоякісну і конкурентоспроможну продукцію, щоб наші замовники отримували все, що їм потрібно в найкоротші терміни і найвищої якості. Звертайтеся до нас і Ви зустрінете самий привітний прийом і найсприятливіші умови для встановлення і розвитку довгострокових та взаємовигідних партнерських відносин!