Наша компанія ТОВ Екстра Пластик виробляє продукцію з поліетилену самого широкого призначення. Ми випускаємо поліетиленову плівку з високоякісної сировини на сучасному обладнанні. Наша поліетиленова плівка випускається з використанням найсучасніших інноваційних технологій. Поліетиленова плівка володіє водонепроникністю, високою хімічною стійкістю, малою газопроникністю. У вихідний поліетилен можуть бути додані стабілізатори, барвники, модифікуючі добавки. Отримана в результаті поліетиленова плівка, в залежності від технології виробництва, може мати різну товщину, бути прозорою або пофарбованою в певний колір. Поліетиленова плівка може володіти різними властивостями, наприклад, високою міцністю і підвищеною довговічністю. Такі властивості поліетиленової плівки, як еластичність і вологонепроникність, дозволяють застосовувати її в якості упаковки для харчової та непродовольчої продукції. Ми пропонуємо на замовлення виготовлення поліетиленової упаковки такої форми:

- полотно;
- рукав;
- напів рукав;
- пакети будь-яких розмірів і типів з малюнком і без нього;
- рекламні пакети з логотипом замовника,

Плівка поліетиленова - матеріал, що виготовляється методом екструзії c наступним пневматичним розтяганням з поліетилену низького або високого тиску. Плівка поліетиленова випускається у вигляді полотна, напіврукава і рукава. Застосовується поліетиленова плівка для виробництва:

- палетної упаковки;
- поліетиленових пакетів;
- плівки для ремонтних і будівельних робіт;
- плівкових укриттів для сільського господарства.

Поліетиленова плівка є відносно дешевим пакувальним матеріалом. Це, а також мала вага, робить упаковку товарів у поліетиленову плівку привабливою для виробників.

Будівельна поліетиленова плівка відрізняється високою міцністю, обумовленою її застосуванням. Будівельна поліетиленова плівка виробляється найвищої якості і витримує високі навантаження. Будівельна поліетиленова плівка володіє високою стійкістю на розрив і натяг. Застосування будівельної поліетиленової плівки обумовлено її високими споживчими якостями і низькою ціною. Будівельна поліетиленова плівка дуже затребувана в даний час, коли розвиток і становлення будівельних компаній постійно і неухильно зростає. Будівельна поліетиленова плівка використовується для проведення різних будівельних циклів, спектр її застосування надзвичайно широкий.

Поліетиленова плівка також використовується для виготовлення поліетиленових пакувальних мішків. Поліетиленові мішки в основному використовуються для упаковки непродовольчих товарів та матеріалів. Одне з найцінніших властивостей поліетиленової плівки - її прозорість. Це дає можливість споживачеві бачити виріб і оцінювати якість товару через прозору поверхню, що підвищує конкурентоспроможність і привабливість продукції. Крім того, на поліетиленову плівку можливе нанесення різної інформації, що також сприяє зміцненню позицій товару на ринку та іміджу компанії. Поліетиленові мішки відрізняють якості, які роблять їх просто незамінними. Товар або продукція в поліетиленовому мішку не піддається впливу кліматичного і погодного характеру. Поліетиленові мішки зберігають вкладення надійно і гарантують повне збереження від впливу вологи. При падінні поліетиленові мішки практично ніколи не розриваються, вони також мають високу стійкість на розтягання й розрив.

Замовляючи у нас поліетиленові пакувальні мішки і будівельну плівку, Ви отримуєте високоякісну продукцію за помірною ціною і при цьому маєте можливість отримати знижку при замовленні великої партії товару. Ми дуже старанні і обов'язкові! Звертайтеся в нашу компанію і Ви самі переконаєтеся в цьому!