Тканини оптом для постільної білизни - ви шукали саме це? Тоді запрошуємо вас познайомитися з провідною на українському ринку фабрикою «Altex», яка реалізує тканини оптом. Саме цей напрям діяльності є одним з пріоритетних.

«Altex» надає великий вибір тканини оптом. Висока якість продукції підтверджується відповідними сертифікатами.

Тканини оптом від «Altex» - це багатий вибір кольорів та їх надійна якість. В асортименті «Altex» такі тканини оптом, як бязь, жатка, сатин, котон, полікотон. Всі вони користуються великою популярністю і попитом на ринку. Пропонуючи тканини оптом, компанія завжди орієнтується на останні віяння моди. Тому кожен новий сезон вона пропонує тканини оптом в абсолютно оновленому асортименті.

Якщо ви вирішили купити тканини оптом від «Altex», будьте впевнені в їх тривалому терміні служби, вони не вигаряють і не линяють. Підприємство з особливою відповідальністю підходить до оновлення асортименту. «Altex» завжди прислухається до відгуків покупців і натомість пропонує тканини оптом з оригінальним модним забарвленням.

Екскурс по найбільш популярних видах тканин

Бязь - це основний вид постільної білизни. Більшість господинь стверджують, що постільна білизна з бязі витримує нескінченну кількість прання.

Бязь виготовляється зі 100% бавовни. Це натуральна й повітропроникна тканина. Крім того, бязь є гігієнічною, екологічно чистою тканиною.

Сатин має гладку, шовковисту лицьову поверхню. Постільна білизна з сатину довговічна і витримує велику кількість прання - 200-300. Вона зберігає чудовий зовнішній вигляд завдяки перевагам сатину.

Сатин коштує трохи дешевше, ніж шовк, але дорожче, ніж інші бавовняні тканини.

Полікотон - це суміш тканин бавовни та поліестеру. Головними перевагами полікотону є довговічність і мала усадка. Також йому характерні хороші гігієнічні властивості.

«Altex»: швидкі покупки - вигідні продажі

Купити якісні тканини оптом від «Altex» - це не тільки зручно, але й вигідно. Підприємство пропонує своїм клієнтам співпрацю на взаємовигідних умовах. Також для оптових покупців надається гнучка система знижок. Приємна для покупця ціна - це один з головних принципів фабрики «Altex», яким вона щодня керується.


«Altex» пропонує купити тканини оптом дуже швидко і оперативно. Висока швидкість формування замовлення в поєднанні з хорошими цінами на тканини оптом забезпечує покупцеві успішність ведення власного бізнесу. А фабриці «Altex» - поповнення списку постійних покупців.

Купуючи тканини оптом в «Altex», ви можете не сумніватися в тому, що тут ви завжди знайдете необхідні товари.

На сьогоднішній день «Altex» з упевненістю стверджує: тканини оптом тут зможе купити навіть найвимогливіший покупець.

Тканини оптом від «Altex» - це поєднання натуральних тканин і стійких фарб. Не баріться і поспішайте зробити замовлення!