Реклама на транспорті — один із найефективніших видів масової реклами. Спектр рекламних можливостей різних транспортних засобів дуже широкий. А, як відомо, різноманітними видами транспорту у будь-якому місті користується близько 90% населення. Відтак, спеціалісти стверджують, що реклама на транспорті працює на клієнтів 18 годин на добу. Чого не можна сказати про інші види реклами. Про переваги реклами на транспорті у порівнянні із теле-радіо, друкованою рекламою, та біг-бордах читайте далі!

Для реклами товарів масового попиту, магазинів, послуг реклама на транспорті – ефективний інструмент. Розмір рекламної поверхні у цього носія більша, ніж у інших рекламних носіїв у місті.

Реклама на транспорті і реклама в газеті/журналі

Реклама на транспорті може зацікавити набагато більшу кількість клієнтів. Цільовою аудиторією являються водії, пішоходи, громадяни, які користуються громадським транспортом.  Завдяки своїй можливості пересуватися у межах міста даний вид реклами охоплює величезну аудиторію потенційних покупців, що надає йому переваги у масовості над деякими іншими видами зовнішньої реклами. Що стосується газетної реклами чи реклами в журналі, то тут замкнене коло - кількість цільової аудиторії газети на пряму залежить від її тиражу.

Реклама на транспорті помітно виграє в порівнянні із рекламою в пресі завдяки своїй динамічності. Відомо, що  91 % людей звертає увагу на рухомий об’єкт, а  86 % позитивно ставиться до реклами на транспорті. А реклама у газеті/журналі через велике скупчення повідомлень в одній площині та низьку якість друку, у 73% може бути проігнорованою читачами.

Ціна рекламного оголошення коливається від розмірів транспортного засобу та матеріалу, потрібного для виготовлення  та розміщення реклами на транспорті. Наприклад при стандартній закатці (12,4 м²) одна одиниця транспортного засобу коштуватиме близько 1000 грн. в місяць терміном на рік.  У той же час, ціна рекламного оголошення залежить від його розміщення в газеті та тиражу видання, географії поширення газети. Наприклад, розміщення  реклами у загальнодержавному виданні: колонка  – від 2500 грн. в місяць.

Реклама на транспорті і реклама на ТБ

Рекламу на транспорті можна з упевненістю назвати найбільш вдалим співвідношенням ціни та якості. Реклама на транспорті (наприклад, маршрутці) в місяць коштуватиме близько 1000 грн. У той час за рекламний ролик на ТБ (за 60 хв) в місяць доведеться заплатити від 45 000 тис.грн. Тому, коментарі тут зайві. Не кожен може собі дозволити таку “дорогу” рекламну кампанію.  Більше того, так само як у випадку із рекламою в газеті — цільова аудиторія на ТБ — обмежена — це виключно телеглядачі різних суспільних категорій.

Реклама на транспорті не набридає, легко сприймається під час руху. Її неможливо не помітити. А от реклама на TБ короткочасна, що значно обмежує можливість донесення необхідної інформації.

Реклама на транспорті та реклама на білбордах

Не менш популярним видом реклами сьогодні являється реклама на білбордах. Але та аудиторія клієнтів, яка надає переваг “рекламним щитам”, насправді ще не до кінця усвідомила МЕГА-переваги, якою багатіє реклама на транспорті.

З “радіусом дії” реклами на білбордах — все, думаю, зрозуміло. Борд охоплює місцеву територію радіусом максимум – 200 м. А маршрутка з протяжністю маршруту близько 38 км (одне коло) за день охоплює 500 км. Зрозуміло, що число можливих потенційних клієнтів, які забезпечує реклама на транспорті — у рази більше.

Загальна вартість витрат по брендуванню 1 маршрутного таксі терміном на 12 місяців становить – 20 000 грн. (при стандартній закатці 12,4м 2). Така реклама на транспорті включає в себе оренду рекламної площі, виготовлення,  монтаж/демонтаж, дизайнерські послуги. Загальна вартість витрат при поклейці 2-ох білбордів терміном на 12 місяців становить – 58 000 грн. У вартість входить оренда рекламної площі,  виготовлення і монтаж.

Отож, факти говорять самі за себе. Реклама на транспорті по праву вважається одним із найефективніших різновидів реклами. Усе про зовнішню рекламу знає рекламне агентство "Перспектива". Тут знають як зробити ВАШ бізнес ПРИБУТКОВИМ!