Всесвітньо відома італійська компанія Boema SpA пропонує технологічне обладнання для виробництва соків, пюре, концентратів, дитячого харчування. Всі лінії та окремі машини Boema з виробництва соків, пюре, концентратів розроблені за принципом мінімізації відходів при переробці продукту і максимального використання енергозберігаючих технологій.

Асортимент обладнання для виробництва соків, пюре та концентратів включає в себе обладнання для:

- прийому, транспортування, миття овочів, фруктів і ягід (барботажна, барабанна, флотаційна мийка), видалення кісточки, домішок, шкірки;

- нагрівання, бланшування, дезактівації ензимів;

- первинної та вторинної ензімаціі, фільтрації;

- екстракції (холодної та гарячої), деаерації, охолодження, випарювання вологи;

- стерилізації та асептичного розливу готових соків, пюре та концентратів.

Розглянемо детальніше основні види обладнання для виробництва соків, пюре та концентратів Boema, кожен з яких вирішує по-своєму важливе завдання.

Накопичувачі-дозатори Boema з транспортером вилучення з гуми використовується для підтримки постійного потоку продукту і дозування в лінію. Вони складаються з ємності накопичення продукту і транспортера вилучення продукту з гуми з приводом за допомогою мотор-редуктора.

Елеватори Boema служать для переміщення продукту на корисну висоту для завантаження машини, яка йде наступною в лінії. Підприємство випускає різні моделі в залежності від характеристик переміщуваного продукту.

Барботажні мийні машини використовуються для прийому продукту з контейнерів, дозування в лінію і виконання миття. А барабанні мийні машини Boema спеціально призначені для миття важких коренеплодів з наявністю землі. Є моделі для менш важкого продукту з низьким вмістом землі, для середньої і низької продуктивності.

Завдання каменевідбірників гравітаційної дії Boema - видалення каменів, землі та будь-яких сторонніх часток вагою вище, ніж у перероблюваного продукту. А каменевідбірники вертикальні призначені для відділення важких предметів, таких як: залізо, каміння, земля та інших сторонніх часток, що знаходяться в сировині.

Групи очищення від шкірки під тиском пари для коренеплодів (таких як картопля, морква, буряк), фруктів (персик і т.д.) представлені в цілому асортименті моделей з продуктивністю від 3 до 22 т/год. Щіткові очищувачі від шкірки Boema використовуються для видалення залишків шкірки на виході продукту з очищувача від шкірки під тиском пари. Барабанні фільтри Boema (фільтри з обертовим барабаном) потрібні для відділення твердих частинок з води і створення замкнутого контура, що дозволяє в кілька разів скоротити споживання води на підприємстві.

Сортувальні транспортери Boema з підставками для персоналу, відповідального за контроль продукту, дозволяють під час переміщення продукту виконати сортування вручну і видалити непридатний продукт в одну точку для полегшення видалення відходів з виробничої лінії.

Варильні бланширувальники Boema з обертовим змійовиком призначені для нагрівання до необхідної температури подрібненої овочевої, фруктової і ягідної пульпи з метою дезактивації ензимів перед процесом протирання пюре та соків.

Молоткові дробарки призначені для дроблення овочів і фруктів без кісточок. А двостадійні турбопротирки-фінішери призначені для екстракції соків і пюре з фруктів і овочів.

Вакуумні установки Boema - деаератори для соків і пюре з овочів і фруктів зі шматочками або без служать для вилучення кисню і миттєвого охолодження овочевих, фруктових і ягідних пюре та соків. Це важливо для запобігання окислення продукту і кращої гомогенності.

Пастеризатори і стерилізатори Boema забезпечують миттєве нагрівання до температури стерилізації і різке охолодження вже стерильного продукту з метою недопущення втрати кольору і органолептичних характеристик соків, фруктових і овочевих пюре, натуральних і уварених, з шматочками фруктів і без. Пропонуються установки пластинчастого, многотрубного, скребкового типу, а також «труба в трубі».

Асептичні наповнювачі Boema призначені для наповнення в стерильних умовах, в асептичну тару (мішки bag-in-box), простерилізованого і охолодженого продукту - текучих і слаботекучих продуктів, гомогенних без шматочків фруктів або гетерогенних зі шматочками розмірами до половини персика. Для подальшого зберігання при кімнатній температурі строком до 2-х років.

Для всього спектру обладнання з виробництва соків, пюре, концентратів малої, середньої та великої продуктивності компанія Boema гарантує високу якість кінцевого продукту. Компанія зарекомендувала себе лідером в проектуванні і виготовленні установок і ліній для переробки овочів, фруктів і ягід. А обладнанням, створеним Boema SpA, успішно користуються передові виробники харчової продукції в різних країнах світу.