Хрустка картопля фрі, дивовижне овочеве рагу і солодкий конфітюр на десерт! Все це і багато іншого створюється на обладнанні для переробки овочів, фруктів і ягід італійської компанія Boema SpA. Це - всесвітньо відомий виробник з 30-річним досвідом у галузі виробництва харчового обладнання. Якість обладнання для переробки овочів, фруктів і ягід Boema, а також установок для виробництва заморожених продуктів IQF підтверджена сертифікатом ISO 9001.

Boema S.p.A. конструює комплектні технологічні лінії переробки овочів, фруктів і ягід для виробництва різних продуктів харчування.

В асортименті підприємства - обладнання для виробництва овочевих, фруктових і ягідних соків і пюре за технологією холодної та гарячої екстракції, свіжовичавлених, стерильних в асептику. А також - фруктово-ягідних наповнювачів стерильних для молочної промисловості, розфасованих в асептичні мішки або міні-танки, термостабільних начинок і підварок для кондитерської промисловості, гетерогенних і гомогенних.

Boema S.p.A. випускає також обладнання для виробництва томатного соку, томатної пасти за технологією COLD BREAK і HOT BREAK. Ці установки мають різну продуктивність - в залежності від вимог замовника. Можливе фасування продукції в жерстяній банці, в склотарі, в асептичній промисловій упаковці - вибір за вами.

Така популярна зараз картопля фрі (french fries) виробляється на обладнанні Boema соломкою, по-домашньому часточками або половинками - знову все вирішує тільки ваша фантазія. Можна виробляти попередньо обсмажену картоплю для індустрії швидкого харчування і картоплю, попередньо обсмажену для запікання в печі. Пропонуються лінії для виробництва смаженої картоплі, замороженої за технологією IQF.

Ви хотіли б виробляти чіпси? Лінії Boema S.p.A. з виробництва чіпсів укомплектовані всім необхідним обладнанням: від прийому картоплі, що надходить з поля, - до фасування готових чіпсів.

Лінії виробництва свіжих овочів, салатів, зелені подбають про повну обробку продукції - від її прийому до пакування. Тепер ваші свіжі овочі, салати і зелень абсолютно готові до продажу в роздробі і мережі громадського харчування.

Створити плодоовочеві консерви, овочі гриль, овочеві ікру і соуси, очищені від шкірки кубики томатів допоможуть технологічні лінії, що включають в себе варильні бланшувальники, вакуум-варильні котли, системи перекачування і переміщення, резервуари тимчасового зберігання, змішування і накопичення та інші установки.

Boema S.p.A. випускає також лінії стерилізації та асептичного наповнення пюре, соків і наповнювачів, виробництва овочевих, фруктових і ягідних освітлених соків і концентратів. А також - обладнання для виробництва джему, варення, повидла, конфітюру, розфасованих в барабани, скляну тару або в контейнери-міні-дози, мармеладу і цукатів.

Окремої уваги заслуговує обладнання для виробництва овочів, фруктів, ягід, зелені, овочевих сумішей, заморожених за технологією IQF. Лінії заморозки призначені для виробництва заморожених IQF плодів і овочів (як монопродукт, так і овочеві суміші) замороженої картоплі фрі (french fries), фруктів без кісточки із збереженням цілісності плода (вишня, абрикос, персик), заморожених фруктових кубиків різного розміру, ягід. Boema також конструює комплектні лінії для підготовки до заморожування коренеплодів і овочів, цілих або нарізаних, ягід і грибів, готових для подачі в тунель заморожування IQF. Обладнання працює і в компаніях зі світовим ім'ям, і в невеликих фірмах, і за кордоном, і в Україні.

Діяльність компанії полягає не тільки у виготовленні обладнання, а також у гарантії комплексного технічного і технологічного обслуговування. Для всього спектру обладнання малої, середньої та великої потужності компанія Boema SpA гарантує високу якість кінцевого продукту. Бажаємо легкого процесу виробництва вам і приємного апетиту вашим клієнтам!