Сучасна харчова промисловість має ряд як плюсів, так і мінусів. Адже заради здешевлення технології виробництва і продовження терміну зберігання продукції багато виробників часто жертвують її натуральністю. Але, щоб споживачі не забували, що таке смак справжніх, натуральних харчових продуктів, потрібні по-справжньому сучасні технологічні рішення в харчовій промисловості. Такі, які допоможуть зберегти натуральний смак і властивості харчових продуктів, і при цьому не забути про ефективність витрат. Сучасні технологічні рішення в харчовій промисловості повинні також забезпечувати енергоефективність, що є невід'ємною складовою сучасної концепції енергозбереження в усіх галузях.

Сьогодні ми поговоримо про сучасні рішення в такій галузі харчової промисловості, як виробництво продукції з овочів, фруктів і ягід. З овочів, фруктів і ягід виготовляється цілий ряд популярних і корисних (при правильній обробці) продуктів. Соки, пюре, концентрати, джеми, варення, конфітюри, дитяче харчування - справжні ласощі. Натуральні свіжі овочі, фрукти і ягоди, доступні круглий рік - просто вітамінна радість для споживачів. Різноманітні плодоовочеві консерви, плодово-ягідні наповнювачі, цукати, заморожені фрукти, овочі і ягоди, соуси і кетчупи - всього і не перерахуєш відразу. І дуже важливо, щоб ці продукти були смачними, корисними, натуральними, а в їх виробництві були мінімізовані відходи та енерговитрати, дотримані санітарно-гігієнічні норми.

Італійська компанія Boema - один з найбільших світових постачальників обладнання для переробки овочів, фруктів та ягід. Завод постійно впроваджує новітні технології, щоб оснащувати виробників харчової продукції сучасним обладнанням.

Boema виробляє широкий асортимент обладнання для повного циклу виробництва різноманітних продуктів харчування з овочів, фруктів і ягід. Сучасні установки прийому продукції, миття (барботражного, барабанного, флотаційного), бланшування, транспортування, очищення її від шкірки і кісточок, фільтрації, стерилізації, заморожування та розморожування, фасування - незамінні помічники в процесі виробництва.

Для всього спектру обладнання малої, середньої та великої потужності компанія Boema гарантує високу якість кінцевого продукту. Однією з найважливіших цілей при проектуванні та побудові наших ліній і окремих машин була і залишається мінімізація відходів при переробці овочів і фруктів і максимальне використання енергозберігаючих технологій.

Технологія вакуумної деаеарціі призначена для вилучення кисню і миттєвого охолодження овочевих, фруктових і ягідних пюре та соків - комплекс заходів щодо запобігання окисленню продукту та щодо поліпшення його гомогенності. Boema виробляє вакуумні деаератори для соків і пюре з овочів і фруктів з шматочками або без них. Boema виробляє обладнання для шокового заморожування фруктів без кісточки із збереженням цілісності плоду (вишня, абрикос, персик), для виробництва заморожених фруктових кубиків різного розміру, ягід, обладнання для шокового заморожування для виробництва замороженої картоплі фрі (French fries).

Наповнення продукту в асептичних умовах - один з найважливіших аспектів в сучасному технологічному ланцюжку виробництва продуктів харчування. Адже якщо не забезпечити повну стерильність продукту і асептичність наповнення - немає гарантії в його збереженні в хорошому стані. Неповна «закритість» обладнання та забруднення продукту, навіть мікроскопічні, можуть привести до значних матеріальних втрат, а також завдати шкоди іміджу виробничій компанії. Boema випускає сучасні лінії для стерилізації та асептичного наповнення рідких харчових продуктів, особливо освітлених і неосвітлених соків, фруктових і овочевих пюре натуральних і концентрованих, томатної пасти.

Метод швидкого заморожування IQF, що називають шоковим заморожуванням, забезпечує швидке заморожування овочів, фруктів і ягід. При цьому максимально зберігаються їх якість і свіжість. Можливість круглий рік споживати свіжі продукти завдяки IQF-заморожуванню особливо важлива при значній віддаленості споживача і виробника один від одного.

Це далеко не всі сучасні технологічні рішення, які застосовуються в харчовому обладнанні Boema. Зверніться до кваліфікованих фахівців компанії, і вони спроектують для вас обладнання, враховуючи ваші найбільш специфічні запити. Італійський завод Boema завжди пропонує найновіші розробки. Постійне і своєчасне удосконалення та оновлення, спрямоване на задоволення зростаючих потреб користувачів і прогрес в області проектування, щодня зміцнює становище Boema на ринку.