Спа - реальний засіб для всіх фізично активних людей підтримувати себе у формі і просто необхідність для тих, хто веде малорухливий спосіб життя.

Фізіологічний і психологічний ефект дії процедур спа на організм проявляється миттєво. При зануренні в спа цілюща сила води посилюється дією тепла і відчуттям невагомості, знімається навантаження з хребта і суглобів. Під дією тепла розширюються кровоносні судини, що сприяє поліпшенню кровообігу. Таким чином, відбувається відновлення живлення м'язової тканини і очищення її від двоокису вуглецю. Невагомість сприяє ще більшого розслаблення м'язів і суглобів. Масажну дію на м'язову тканину блокують больові відчуття шляхом впливу на рецептори нервових закінчень.

Вас турбує безсоння? Часто воно є результатом напруженого і повного стресів способу життя. При дослідженні стану сну виявилося, що перебування в гарячій воді перед сном допомагає механізму терморегуляції організму знизити температуру тіла, що сприяє більш швидкому засинанню.

Гідротерапія в спа - це засіб боротьби з накопиченою втомою, викликаною напруженою роботою протягом року, можливість набути здоров'я і свіжості. Є всі підстави стверджувати, що спа найбільш дієве і вигідне вкладення грошей для тих, хто шукає новий спосіб турботи про себе і прагне підтримувати душевну і фізичну рівновагу.

Крім того, спа вважається ефективним засобом полегшення болю.

При артритах розташуйте впритул до форсунки ділянку тіла з больовими відчуттями. Дія тепла гарячого струменя при гідромасажі заспокоїть біль в суглобах.

При люмбаго (прострілах) форсунки, обертаючись, створюють пульсуючий масаж, який поступово знімає біль в нижній частині спини. Якщо турбує ревматизм - регулярний м'який вплив гідромасажу на область запалених суглобів дозволяє попередити загострення болю.

Крім того, розслаблюючу дію гідромасажу в спа є ідеальним тлом для процесу природного відновлення після травм. Дія гідромасажу на тканини організму викликає активну циркуляцію лімфи. Тим самим, Ви перешкоджаєте появі непривабливих ділянок "апельсинової кірки" при целюліті. Гідромасаж добре доповнить курс класичного "сухого" антицелюлітного масажу і зніме неприємні хворобливі відчуття після нього.

Процедура спа має ряд властивостей, які здатні полегшити життя спортсменам. Наприклад, якщо пошкодження м'язів обмежують дії і перешкоджають регулярних занять - тренування можна продовжити, щодня приймаючи гідромасаж в спа. Це додасть гнучкості м'язам до моменту повного відновлення. Якщо ваші м'язи настільки "одерев'яніли", що ви ледве пересуваєтеся навіть кроком - достатньо буде прийняти сеанс гідромасажу в спа, який сприятиме вивільненню молочної кислоти з м'язів і поверне вам гарний настрій. Також при розтягненнях кращий спосіб позбутися від дискомфортного стану - прийняти гідромасаж в спа.

Спа - прекрасний спосіб зняття напруженості та стресу. Коли робота повністю поглинає вас з раннього ранку до пізнього вечора, вам буде потрібно провести у вашому спа всього 30 хвилин, щоб повністю зняти втому і стрес.

Багато хто з нас не має можливості відвідувати тренажерні зали для зміцнення здоров'я. Тоді спа в домашніх умовах надасть відмінну можливість для різних комплексів водних вправ.

Вантаж, який ви щодня "носите", може бути насправді набагато більше того, який ви піднімаєте - сюди додається сила тяжіння. Стан невагомості, одного разу випробуване вами в спа, прекрасно знімає навантаження з суглобів і хребта.

Широкий вибір систем спа вам готові запропонувати в компанії «Лорд-Х».