Арматурна сітка найбільш часто використовується в житловому, промисловому і дорожньому будівництві.

В асортименті продукції компанії УКРІТАРМ представлена сітка арматурна зварна, власного виробництва. Наша компанія приймає замовлення на виготовлення широкого спектру арматурних конструкцій, як в стандартному виконанні так і за індивідуальними кресленнями замовника. Вся арматурна сітка виготовляється методом точкового контактного зварювання на власному виробництві, чим обумовлюється низька ціна на продукцію. Тривале і взаємовигідне співробітництво з постачальниками сировини, також дозволяє нам гарантувати високу якість нашої продукції. Досвід перебування на ринку, низький рівень цін і постійний моніторинг споживчого попиту дозволяє насичувати асортимент такими популярними виробами, як арматурна або дорожня сітка, в тому числі з комірками 100х100мм та ін.

Арматурна сітка надзвичайно затребувана на будівельному ринку нашої країни. Наша компанія пропонує арматурну сітку в самому широкому асортименті за найпривабливішими і конкурентоспроможними цінами. Для виготовлення продукції високої якості і завоювання високих рейтингів у своєму секторі ринку, наша компанія виконала велику роботу. Ми не тільки використовуємо для виробництва саме високопродуктивне сучасне обладнання та верстати з ЧПК, ми також ввели систему контролю якості продукції, що виготовляється на всіх етапах виробництва. Арматурна сітка нашого виробництва випускається з сировини високої якості і прослужить максимально тривалі терміни без зміни своїх якостей

Сітка арматурна має в даний час широкий спектр застосування, який постійно розширюється і знаходить нові позиції. Найбільш успішно і досить давно сітка арматурна використовується, звичайно, в будівельній індустрії. Арматурна сітка робить міцнішою кладку стін. Арматурна сітка незамінна при створенні дорожнього покриття, її також успішно застосовують для облаштування садової ділянки в якості каркаса для парника або теплиці, а також для виготовлення огорож. Арматурна сітка в картах застосовується для армування залізобетонних конструкцій. За допомогою цього виду арматурної сітки армують цегляну кладку різної товщини. Арматурна сітка в картах може служити армуючим елементом для дорожніх покриттів, а також панелей з пінополістиролу.

Арматурна сітка активно використовується фермерськими господарствами, найбільш привабливим фактором тут виступає ціна виробу. Фермерам вигідно за невелику суму (або взагалі самостійно) змонтувати парникові або тепличні каркаси, які прослужать багато років. Арматурна сітка успішно виконує функцію огорожі на фермерських господарствах і затребувана для виробництва пташників, крільчатника і кліток для інших гризунів. Арматурна сітка успішно справляється з вигнанням кротів з розплідників, де її закопують під сіянцями або розсадою
.

Арматурна сітка ділиться на види залежно від її призначення. Прийнято виділяти арматурну сітку загального призначення, кладочну арматурну сітку, дорожню арматурну сітку. Дорожня арматурна сітка широко застосовується при будівництві та реконструкції дорожнього покриття. Арматурна сітка, покладена перед заливкою бетону, робить дорожнє покриття більш міцним і рівним. Арматурна сітка допомагає рівномірно розподілити вагу конструкції, тріщини на такому дорожньому покритті будуть з'являтися набагато рідше. В більшості випадків використовується дорожня арматурна сітка в картах. З арматурної сіткою в картах зручно працювати, а час, витрачений на будівництво або реконструкцію дороги, значно скорочується. Будівництво доріг - не єдина область застосування дорожньої арматурної сітки в картах. Цей вид сітки ідеально підійде або для зміцнення конструкції мостів, створення бетонної стяжки в приміщенні і т.д. Кладочна арматурна сітка використовується в процесі будівництва і внутрішньої обробки приміщень. Зокрема, вона значно полегшує проведення штукатурних робіт. Використання кладочної арматурної сітки при штукатурних роботах допомагає зробити стіни приміщення більш рівними і гладкими. Кладочна арматурна сітка може бути оцинкованою та неоцинкованою. Оцинкована арматурна сітка добре протистоїть впливу агресивних середовищ і практично не схильна до корозії.

Арматурна сітка виробництва компанії УКРІТАРМ - це продукція завжди високої якості і за найнижчими ринковими цінами! Ми завжди готові виконати замовлення на поставку арматурної сітки в будь-яких обсягах і порадувати Вас низькими цінами на продукцію відмінної якості!