Алкідні емалі виготовляються близько у двадцяти різних кольорах. Це одна із головних особливостей алкідних емалей. Алкідні емалі дуже універсальні і використовуються для покриття різноманітних конструкцій та поверхонь. Зокрема, найчастіше, алкідні емалі застосовуються для обробки поверхонь з металу, бетону, цементу та гіпсу.   

Алкідні емалі складаються з алкідних смол, до складу яких в свою чергу входить спирт (гліцерин або Пентаеритрит), кислоти (ангідриду фталевої кислоти) і рослинне масло.

Алкідні емалі мають свій індивідуальних код, який може розповісти про найважливішу інформацію: сфера застосування емалі, умови використання тощо. Отож, в цілому алкідні емалі поділяються на:

Харчова спеціальна: Емаль ХС-558; Емаль КО-5102;

Промислова спеціальна: Емаль МЛ-12;

Будівельна спеціальна: Емаль ПФ-115; Емаль ПФ-133; Емаль ПФ-167; Емаль ПФ-1189; Емаль ХВ-124;

Термостійка спеціальна: Емаль КО-811; Емаль КО-813; Емаль КО-814; Емаль КО-822; Емаль КО-828;

Фасадна спеціальна: Емаль КО-168; Емаль КО-174;

Хімстійка спеціальна: Емаль ХВ-125; Емаль ХВ-161; Емаль ХВ-518; Емаль ХВ-785; Емаль ХС-710;

Епоксидна спеціальна: Емаль ЕП-140;

Перша цифра у коді після тире означає призначення та умови використання лакофарбових матеріалів. Детальніше цифри розшифровуються так:  

1 - атмосферостійкі; 2 - обмежено атмосферостійкі (використовуються всередині опалюваних і неопалюваних приміщень); 3 - захисні консерваційні (вони призначені для обробки консерваційних покриттів, які служать для захисту металевих виробів від корозії на досить короткий проміжок часу; 4 - водостійкі (їх покриття протистоїть навіть дії гарячої води); 5 - спеціальні (такі, що світяться в темряві або ті, що відлякують гризунів); 6 - маслобензостійкі (стійкі до нафтових продуктів); 7 - хімічно стійкі (забезпечують стійкість до їдких газів і рідин); 8 - термостійкі (подібне покриття особливо актуально при підвищених температурах); 9 - електроізоляційні (для них характерна діелектрична проникність).

Якщо про головні характеристики, якими володіють алкідні емалі можна “прочитати” з кодів, вказаних у їх назві, то про якість такі коди - “мовчать”. Враховуючи той факт, що сьогодні алкідні емалі представлені у широкому асортименті кольорів та виробників, то помилитися з вибором — простіше простого.

Тому купуйте алкідні емалі у перевіреного виробника — компанії “Макрофарб”. Київський лакофарбовий завод “Макрофарб” виготовляє алкідні емалі в асортименті. Краща лакофарбова продукція високої якості від провідного вітчизняного виробника. Алкідні емалі, епоксидні емалі, термостійкі фарби та лаки — весь асортимент продукції, яку пропонує компанія проходить контроль і відповідає стандартам якості і санітарним нормам України.
Для клієнтів компанії діє індивідуальна система знижок.

Київський лакофарбовий завод “Макрофарб” виготовляє понад вісімдесят видів продукції для машинобудівної, приладобудівної, меблевої, будівельної та інших галузей промисловості.  Фарби “Макрофарб” широко використовуються для захисту і декоративного оздоблення фасадів будинків, дахів і т.д.

Асортимент продукції постійно розширюється і вдосконалюється.

Алкідні емалі

Купити фарбу