Паркани з ПВХ міцно зайняли своє місце у ряді найпопулярніших обгороджувань для присадибних ділянок. В принципі, синтетика для виробництва будівельних матеріалів використовується не перший рік і навіть не перше десятиліття. У нас вже давно увійшло до звички ставити пластикові вікна, стелити лінолеум і ламінат, облицьовувати фасад будинку вініловим сайдінгом, і так далі. Зараз з полівінілхлориду виготовляють практично все - контейнери, пляшки, деталі побутової техніки, у тому числі і паркании, призначені для обгороджування території заміської ділянки. Давайте розберемося, які ж основні переваги мають пластикові паркани.

Дешевизна пластикових парканів.

Доступна ціна парканів з полівінілхлориду є одним з основних корисних якостей обгороджувань для заміської ділянки, дачі або котеджу. Вартість 1 квадратного метру такого паркану з пластикової дошки складе близько 200 гривень. Ви можете замовити паркан з готових секцій необхідного розміру або змонтувати паркан з ПВХ дошки набірним способом, що особливо актуально при рельєфному ландшафті. Паркани з полівінілхлориду – це краще поєднання ціни і якості.

Довговічність обгороджувань з ПВХ.

При виборі заміського паркану важливо, щоб він не повалився від шквального вітру, або від яких-небудь механічних дій. Термін експлуатації парканів з полівінілхлориду складає більше 20 років. Дошки ПВХ мають необхідну товщину для того, щоб протистояти фізичній дії. Також, необхідно відзначити, що паркани з ПВХ досить міцні, щоб встановити на них систему відеоспостереження.

Пластик, з якого виготовлений паркан, стійкий до дії ультрафіолету. Йому не страшний сильний пронизливий вітер і проливний дощ. Пластикові паркани зберігають свій первинний зовнішній вигляд, вони не гниють, не вицвітають і не тріскаються. Таке обгороджування не вимагає щорічної реконструкції, тобто, його не треба щороку фарбувати, як дерев'яний паркан.

Паркан ПВХ також забезпечує необхідне провітрювання ділянки, на відміну від паркану з профнастілу. У розплавленому стані пластику можна надати будь-яку форму, ця властивість використовується для створення секцій з будь-якими, навіть самими непередбачуваними, узорами по індивідуальному замовленню. Йому можна додати будь-яке фарбування, тому колірна палітра обгороджування не обмежена.

Простота монтажу парканів з полівінілхлориду.

Установка пластикових парканів досить таки проста. Вона не вимагає наявності спеціальної освіти або навиків. Обгороджування поставляються у вигляді секцій або окремих комплектуючих з дошки і профілю, їх монтаж на місці не складе труднощів і не вимагає багато часу. Це робить його універсальним, зручним і стильним рішенням для заміського будинку, дачі або котеджу.

Естетичні якості пластикових обгороджувань.

Паркани з ПВХ мають акуратний зовнішній вигляд, а це важливий чинник для заміської ділянки на природі. Існує безліч різновидів пластикових парканів, які можуть задовольнити будь-якого шанувальника заміського життя.

Джерело: http://concertina.kiev.ua/articles/63