Кажуть, що знайти гарний гудзичок на вулиці - хороша прикмета. А носити в кишені цей кружечок з дірочками обіцяє успіх. Будь-які гудзики - прості та вишукані, великі та крихітні - унікальна деталь нашого гардеробу, без якої не обійтися ні строгому костюму, ні витонченій сукні.

Чи замислювалися ви, як і з чого виготовляють гудзики? Чи виникала у вас цілком натуралістична відповідальність: «Якою ми залишимо Землю дітям?».

Екологічний слід

Говорячи науковою мовою, нашу планету обтяжує та забруднює наш «екологічний слід». Поняття, звичайно ж, умовне, воно відображає споживання людством ресурсів біосфери. Обчислюється «еко-слід» площею біологічно продуктивної території та акваторії, необхідної для виробництва використовуваних нами ресурсів і поглинання та переробки наших відходів. За даними 2005 року, в середньому «екологічний слід» жителя Землі покривав 2,7 гектарів, тоді як планета здатна надати кожному лише близько 2,1 гектарів.

Проте, внести свій внесок в охорону навколишнього середовища під силу кожному. Для цього зовсім необов'язково бігати з транспарантами перед заводами, не треба кричати або скандувати - досить просто перейти на еко-товари, серед яких присутні еко-гудзики.

Еко-фабрика

В Португалії є фабрика, яка заявила про себе в усьому світі тим, що запатентувала та зареєструвала технологію виробництва, яка не приносить шкоди навколишньому середовищу. Це - Louropel, fabrica de botoes LDA. Спочатку це було невеличке приватне підприємство з виробництва та продажу гудзиків, потім змінило статус і було перейменовано в фабрику з виробництва гудзиків Louropel, fabrica de botoes LDA. На сьогоднішній день фабрика є єдиним, справді унікальним, підприємством, яке виробляє еко-гудзики та реалізує гудзики оптом. Будучи супротивниками глобального вирублення лісів і прихильниками захисту навколишнього середовища, керівництво компанії створило першу в світі лінію гудзиків з повним циклом виробництва, яке не шкодить біологічному балансу Землі.

Фабрика Louropel прагне до компромісу між природою та дизайнерськими проектами, а також до взаємовигідної згоди між економікою та екологією. Екологічність та стильний дизайн - властивості, якими відрізняються гудзики Louropel, це дозволяє долати розрив між економікою і свідомими рішеннями для захисту природних ресурсів. Louropel, fabrica de botoes LDA - завжди на крок попереду на шляху до інновацій.

10-річні дослідження і використання інновацій у виробничій системі дозволили компанії розробити нову трендову лінію, на якій виготовляються еко-гудзики з рослинних волокон і біодеградуючих матеріалів, таких як: папір, використовуваний вдруге, бавовна, манна мука, деревний пил, натуральне листя дерев, порошок з натурального рогу, пальмовий пил, тканина, коноплі. Це - гудзики серій Recycled Paper, Fort Horn/New Extra Horn, Ecocorozo, Mosaico, Canapa/Canhamo, Ecovelvet, Natural and Bruse.

Представництво фабрики в Україні

В Україні єдиним, причому - прямим, постачальником продукції світового лідера з виробництва та продажу швейної фурнітури LOUROPEL - Fabrica de botoes, LDA (ПОРТУГАЛІЯ), є компанія "Бомакс ПЛЮС".

В магазинах "Бомакс ПЛЮС" ви можете підібрати та купити гудзики оптом, які вам, безсумнівно, сподобаються, навіть якщо ви належите до категорії вимогливих клієнтів. В "Бомакс ПЛЮС" ви легко зможете купити гудзики оптом в необхідній для вас кількості. Тут завжди в достатньому асортименті гудзики оптом, купити які буде вигідно підприємствам з пошиття одягу, магазинам швейної фурнітури, ательє мод та іншим зацікавленим компаніям. Купити гудзики оптом від "Бомакс ПЛЮС" можна в магазинах компанії у Києві та Одесі.

Еко-гудзики сьогодні в моді - приходьте та купуйте гудзики оптом в Києві та Одесі у компанії "Бомакс ПЛЮС".