Метод плазмового різання в компанії УКРІТАРМ використовується для розкрою листового прокату як чорних, так і кольорових металів. Сучасне високопродуктивне обладнання нашого підприємства дозволяє приймати заявки на обробку металопрокату будь-якої складності.
 
Плазмове різання - це сучасний і високоефективний спосіб обробки чорного і кольорового металу за допомогою плазми. Наявність обладнання з ЧПУ дозволяє оптимізувати процес обробки металу, а також використовувати програму з максимально економного розкрою. Плазмове різання металу в більшості випадків дозволяє істотно скоротити витрату матеріалу. Точність і вивіреність кожної лінії дозволяє отримувати деталі високої точності, які не потребують додаткової обробки. Плазмове різання чорного і кольорового металу дозволить Вам скоротити виробничі витрати і знизити кількість матеріалу, що витрачається. Ніякий інший вид різання не дасть можливість отримати таку ідеальну кромку на виробі, як плазмове різання. Метод плазмового різання залишає кромку, яка не має потреби ні у зачистці, ні у вирівнюванні, ні в зрізанні задирок. Плазмове різання видає продукт, який повністю готовий для подальшої обробки або безпосереднього використання. Карта розкрою виробляється індивідуально для кожної партії металу і представляється для ознайомлення замовнику.
 
Плазмове різання дозволяє проводити розкрій листового чорного та кольорового металу будь-якої складності. В даний час розкрій листового металу при використанні плазмового різання - найбільш ефективний і високотехнологічний спосіб обробки матеріалу. Розкрій листового металу як чорного, так і кольорового на нашому підприємстві Ви можете замовити за досить конкурентоспроможними цінами.

Розкрій листового металу за допомогою плазми - це сучасний вид обробки металопрокату, при якому замість різця використовується струмінь плазми. Між електродом і металом, що розрізається, запалюється електрична дуга. У сопло подається газ під тиском кілька атмосфер, перетворюваний електричною дугою в струмінь плазми з температурою від 5000 до 30000 градусів і швидкістю від 500 до 1500 м/с. Товщина металу, що розрізається може доходити до 100 мм. Первісне запалювання дуги здійснюється високочастотним імпульсом або коротким замиканням між форсункою (розпилювачем) і поверхнею металу.

Переваги розкрою металу з використанням плазмової різки:

- обробляються будь-які метали - чорні, кольорові, тугоплавкі та інші;
- швидкість різання малих і середніх товщин у декілька разів вище швидкості газополум'яного різання;
- невеликий і локальний нагрів оброблюваної заготовки, що виключає її теплову деформацію;
- висока чистота і якість поверхні розрізу;
- безпека процесу;
- можлива складна фігурна вирізка.

Розкрій листового металу за допомогою плазмового різання передбачає можливість обробки високолегованих сталей з вмістом хрому та нікелю, інструментальних сталей, конструкційних сталей, а також кольорових металів, таких як алюміній і його сполуки, латунь і мідь. Розкрій листового металув Києві за допомогою плазмового різання - це один з найбільш ефективних на сьогоднішній день термічних способів обробки листового сортаменту.

Плазмове різання металу відрізняється високим рівнем ККД, високою якістю кромки, можливістю працювати з матеріалом великої товщини, високою швидкістю обробки. Розкрій листового металу в Києві за допомогою плазмового обладнання ми проводимо в найкоротші терміни. Розкрій листового металу є затребуваною послугою у наших замовників. Розкрій листового металу при використанні процесу плазмового різання дає можливість істотно заощадити на виробництві металоконструкцій, в порівнянні з іншими методами різання (різання лазером, різання гідроабразівом, фрезерування та інші), та отримувати вироби, що не потребують подальшого доопрацювання.

Компанія УКРІТАРМ виконує плазмову порізку листового прокату як чорного, так і кольорового металу на високотехнологічному спеціалізованому обладнанні з числовим програмним управлінням. Точність позиціонування 0,1 міліметра, точність плазмової різки: ± 0,25 міліметра при шорсткості поверхні - Rz 60 - 80. Максимальні габарити листового металу - 1500 Х 3000 мм, товщина - до 30 мм.

Ми пропонуємо готові декоративні вироби і виробляємо продукцію за кресленнями замовника. Наші менеджери будуть раді надати Вам всі необхідні консультації щодо продукції і послуг підприємства. Шляхом високої якості виконуваної роботи компанія УКРІТАРМ прагне до встановлення довгострокового і взаємовигідного співробітництва зі своїми партнерами.