Друге життя старій ванній може подарувати акрилова емаль. Вона і незамінний помічник автомайстра, і оптимальний варіант для нанесення розміток на дорожнє покриття. Словом, акрилова емаль - це універсальний лакофарбовий матеріал, що широко застосовується в промисловості та будівництві.

Акрилова емаль входить до великої групи лакофарбових матеріалів.
Акрилова емаль складається з сикативів, пігментів, органічних розчинників та акрилової смоли. Також до складу цих емалей можуть входити спеціальні добавки: сповільнювачі іржі, антисептичні реагенти. А акрилові емалі, що призначені для фарбування автомобілів, випускають в якості композитних матеріалів.

Акрилова емаль має високу зносостійкість, стійкість до агресивних факторів навколишнього середовища і речовин з високою хімічною активністю: маслам, газам, бензиноподібним нафтопродуктам. Як уже говорилося, акрилова емаль знайшла застосування у різноманітних сферах. Одним із найважливіших напрямків застосування акрилової емалі є реставрація ванн.

Акрилові емалі призначені для фарбування ванн та інших металевих конструкцій, що мають постійний контакт із водою і лугами. Така акрилова емаль наділена максимальною зносостійкістю, має  своєрідний «глянсовий» ефект після висихання. Як правило, така акрилова емаль є  двох- або багатокомпозитною. Інші емалі включають в себе по три-чотири компоненти для змішування. Акрилові емалі для ванн — задоволення не з дешевих, вимагають ретельної підготовки поверхні перед обробкою. Як правило, акрилова емаль для ванн застосовується виключно при внутрішніх роботах.

Акрилова емаль знайшла своє застосування і в будівництві. Зазвичай в цій сфері використовуються однокомпонентні акрилові емалі. Сьогодні на ринку представлено широкий асортимент акрилових емалей, що використовуються для фарбування бетонних та інших мінеральних поверхонь, для захисту металоконструкцій, що володіють антикорозійними властивостями, для фарбування радіаторів опалення: сталевих, чавунних, алюмінієвих тощо.

Автолюбителі знають, що, якщо потрібно пофарбувати автомобіль, — найкраще для цього “дійства” підійде акрилова емаль.  Автомобільні акрилові емалі - мабуть, найбільша група емалей на акриловій основі.

Широкий асортимент акрилових емалей використовується як в автомобільній промисловості, так і в фарбувальних боксах автомайстерень та самостійно автолюбителями. Однією із умов популярності акрилових емалей для фарбування авто є небачене різноманіття кольорів та видів, що зумовлює специфічний характер їх застосування. Стисла класифікація поділяє автомобільні акрилові емалі на “металік” і звичайні. Плюс є багато їх підвидів. Наприклад, є акрилова емаль з незвичайними ефектами: «хамелеон» - змінює колір залежно від освітлення і кута зору, люмінесцентна емаль - світиться в темряві, якщо на неї падає світло, флуоресцентна акрилова емаль світиться у темряві не вимагаючи додаткових джерел освітлення тощо.

Автомобільна  акрилова емаль також використовуються для декоративного фарбування різних конструкцій та елементів з металу: огорож, воріт тощо.

Компанія “Макрофарб” - провідний лакофарбовий завод, яким виготовляється акрилова емаль,  алкідна емаль, епоксидна емаль, кремнійорганічна фарба, термостійкий лак та інша лакофарбова продукція високої якості.

В асортименті компанії представлена акрилова основа моделей АК-501, ВД-КЧ-577,  АК-125 ОЦМ.

Фарби для розмітки доріг АК-501, АК-502, АК-503 використовуються для нанесення горизонтальної розмітки на асфальтобетонних, бетонних дорожніх і аеродромних покриттях.

ВД-КЧ-577 призначена для забарвлення плодових, декоративних дерев і чагарників з метою підвищення їх морозостійкості, запобігання від сонячних опіків, захисту від гризунів і для замазування ран (у весняно-літній період).

Акрилова емаль АК-125 ОЦМ використовується для фарбування оцинкованої сталі, металевих дахів, оцинкованого листа, жерсті, профілю, профнастилу.

Будівництво, автомобілістика, ремонт — не важливо в якій сфері буде застосовуватися акрилова емаль, головне, щоб вона була високої якості. Тоді — результат перевершить ваші очікування. Якщо ви хочете купити акрилову емаль, звертайтесь за контактними номерами телефонів компанії “Макрофарб”.