Використання лаків дозволяє продовжити термін служби поверхні, захищає її від зовнішніх негативних впливів і надає більш привабливого зовнішнього вигляду. Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент лаків, що знайшли своє застосування у різних сферах промисловості. Одним із найпопулярніших різновидів є термостійкий лак. Про основні правила поводження, які вимагає до себе термостійкий лак, про види та характеристики термостійких лаків читайте далі.

Сьогодні термостійкий лак використовується у промисловості, у повсякденному житті. У промисловості термостійкий лак використовуються у лакофарбовій промисловості - при виробництві нітро-, термостійких емалей; для фарбування радіаторів - в автомобільній, в нафтогазовій - для захисту сепараторів, газотурбін і т. д.,; у легкій промисловості термостійкий лак використовується при виробництві спецодягу, оздобленні штучного хутра тощо.

Популярність якою помітно вирізняється термостійкий лак обумовлена низкою характеристик цього виду лакофарбової продукції. 

Термостійкий лак швидко сохне, у результаті отримується рівномірне покриття. Також, термостійкий лак гарантує покриттю міцність, еластичність, високу стійкість до хімічного впливу і впливу навколишнього середовища. Покриття, для обробки якого використовувався термостійкий лак, може витримувати температури до 500ºС.

Термостійкий лак: правила поводження!

Перед тим як приступити до нанесення на поверхню термостійкого лаку, потрібно ретельно обробити поверхню виробу - зняти іржу, старе покриття, або його залишки. Обов’язково потрібно знежирити поверхню за допомогою розчинників.

Термостійкий лак потрібно ретельно розмішати і зачекати, щоб вийшло повітря. Якщо є потреба, можна додати відповідний розчинник.

Зазвичай, термостійкий лак наноситься методом розпилення (повітряного або пневматичного). Якщо лакування проводиться на відкритому повітрі, то починати його бажано не пізніше шести годин після очищення поверхні, якщо в закритому приміщенні - протягом доби.

Купуючи термостійкий лак, зверніть увагу на етикетку тари, в яку розфасований лак. Там повинна бути інформація про склад термостійкого лаку, область його застосування, технологію нанесення покриття тощо.

Працюючи з термостійким лаком, необхідно дотримуватися правил індивідуального захисту. Якщо лакування проводиться в закритому приміщенні, то воно повинно бути обладнане припливно-витяжною вентиляцією.

Термостійкий лак — це надійний захист виробів від впливу високих температур під час багатьох технологічних та експлуатаційних процесів. Якщо вас цікавить детальніша інформація про термостійкий лак, тоді вам до компанії “Макрофарб”. Це провідний лакофарбовий завод України, який виготовляє широку номенклатуру лакофарбової продукції.

Алкідна емаль, акрилова емаль, епоксидна емаль, термостійка фарба та лак, перхлорвінілова фарба — це менша частка лакофарбової продукції, яку пропонує компанія “Макрофарб”.