Купити фарбу сьогодні простіше простого — асортимент, що пропонує нам сучасний ринок, приємно дивує своїм різноманіттям. Проте, деякі умови правильного вибору фарб все ж таки не завадить знати кожному.

Отож, вам треба купити фарбу. Найперше потрібно звернути увагу на два основних показника: стійкість, декоративність.

Пам’ятайте, що стійкість залежить від умов експлуатації - вітер, дощ, сонце та інші зовнішні чинники впливають на здатність лакофарбового покриття зберігати первинну структуру. Продумайте і сумісність продуктів, особливо якщо основа покриття у вас багатошарова.

Важливо купити фарбу, яка має хороші декоративні властивості. Декоративність залежить від вашого естетичного смаку та уявлення про зовнішній вигляд виробу, який буде фарбуватися. Не піддавайтесь бажанню купити фарбу по кольору. Адже, погана якість завжди відбивається на тому, як виглядає лакофарбове покриття.

Про якість фарби розкаже її склад. Спеціалісти вважають, що  мінімальна кількість компонентів, що входять у фарбу, повинна бути не менше дев'яти. А найкраще, коли це число дорівнює 14 або 15. Звичайно, зі збільшенням кількості складових елементів вартість фарби також зростає, але використовувати таку фарбу приємніше і зручніше.

Купити таку фарбу означає спростити процес її нанесення та подальшого догляду.  Вона легше наноситься на будь-який тип поверхні і витримує не тільки сухе прибирання, а й вологе. Щоб фарба довше прослужила, зверніть увагу на наявність фунгіцидної добавки та антисептика.

Перш ніж купити фарбу, ви маєте чітко визначити її призначення. Якщо потрібно пофарбувати внутрішні поверхні в сухих кімнатах, то краще обирати фарбу 1 класу.  Така фарба має значно нижчі показники декоративності, найчастіше покриття виходить матове, однак фарба вирізняється низькою ціною. Стіни житлових кімнат можна фарбувати фарбами 2 класу. Вони мають максимальну стійкість до вологого прибирання. А для приміщень з підвищеною вологістю (ванна, кухня) слід обирати фарбу 3 класу. 4 клас фарб підходить для поверхонь, які піддаються частим і сильним зовнішнім впливам.

Озброївшись порадами про вибір фарби, ви маєте усі шанси купити фарбу високої якості. Також пам’ятайте,  при купівлі фарб не варто забувати про те, що кількість необхідної фарби рахується в літрах, якими можна пофарбувати певну площу.

Купуючи фарбу, звертайте увагу на час висихання фарб.
Найшвидше сохне  водоемульсійна (30-60 хвилин), проте така фарба має обмежене коло використання та низьку міцність та стійкість. Перш ніж купити фарбу, варто пересвідчитись у добросовісності виробника. На упаковці обов’язково має бути інструкція по правильному використанню фарби, а також вимоги до поверхонь, на які ця фарба буде наноситися.

Де купити фарбу? Відповідь на це питання однозначна — купуйте фарби виключно у перевірених виробників. Ще раз наголошуємо на тому, що купити фарбу — це не означає вибрати гарний колір, а в першу чергу це властивості та показники фарби.

Київський лакофарбовий завод “Макрофарб” знає усе про фарби. Завод має багаторічний досвід роботи у сфері виробництва лакофарбової продукції. Тому, якщо ви досі не знаєте де купити фарбу — звертайтесь до компанії “Макрофарб”.

Компанією виготовляється також алкідна емаль, епоксидна емаль, акрилова емаль та широкий асортимент іншої лакофарбової продукції.

А ви уже встигли купити фарбу?