Сьогодні будівництво басейну на дачній ділянці або біля котеджу стало набагато доступнішим, ніж, приміром, років 10-15 тому. Це стало можливим завдяки розвитку нових будівельних технологій і появі якісно нових матеріалів. І якщо ви бажаєте поповнити ряди щасливих володарів басейну, представляємо вашій увазі новий, відмінний матеріал для створення басейнів - поліпропілен. Поліпропілен - ідеальне рішення для виготовлення басейнів.

Поліпропіленові басейни та їх переваги

Поліпропілен - екологічно чистий матеріал, він не вступає в реакцію з миючими засобами і не виділяє у воду ніяких шкідливих речовин. Цей матеріал абсолютно безпечний для здоров'я, його використовують не лише в житлових будинках, але й у лікарнях, оздоровчих комплексах та дитячих установах, тому він придатний для виготовлення дитячих басейнів. Поліпропіленові басейни мають унікальні якості, які ставлять їх на щабель вище за всі інші басейни, виконані з традиційних матеріалів.

Басейни з поліпропілену відрізняються стійкістю до будь-яких холодів - витримують діапазон температур від -70 С до +300 С, вони не бояться ультрафіолету, а значить, не вигоряють на сонці. Поліпропілен має дуже низьку теплопровідність, тому будівництво басейнів з цього матеріалу не вимагає теплоізоляції, що дозволяє істотно заощадити при будівництві басейнів.

Поліпропілен - високотехнологічний матеріал, тому чашу для басейну можливо виготовити абсолютно будь-якої форми і глибини, всі шви виходять абсолютно герметичними, а конструкція не вимагає додаткової гідроізоляції. А це теж дає відчутну економію коштів. Поліпропіленові басейни не потребують додатковоого декоративного оздоблення, чудово виглядають, і мають приємну на дотик, не слизьку у воді поверхню.

Поліпропілен дуже стійкий до забруднень, тому поліпропіленові басейни легко миються та чистяться. Технологія виготовлення, різання і зварювання поліпропілену дозволяють створювати з нього басейни практично будь-якої форми та розміру, що дає можливість втілити в життя будь-який політ фантазії дизайнера. Поліпропіленові басейни мають стильний та сучасний вигляд, і здатні доповнити і навіть прикрасити собою дизайн будь-якої садової ділянки або приміщення. При цьому вартість басейну, виготовленого з поліпропілену, істотно нижча, ніж у басейнів з бетону або склопластику. А унікальні властивості матеріалу і співвідношення «ціна-якість» вигідно виділяють поліпропіленові басейни серед широкого спектру аналогів.

Поліпропіленові басейни надзвичайно зручні й недорогі в утриманні та обслуговуванні, не вимагають спеціального обладнання. Поверхня таких басейнів має дезінфекційні властивості, перешкоджає розмноженню грибків та цвілі, що істотно знижує витрати на придбання спеціальних засобів для чищення басейну.

Поліпропіленові басейни компанії Б.Н.В.

Поліпропіленові басейни від компанії Б.Н.В. виготовляються виключно з чистого поліпропілену з використанням сучасних німецьких технологій на європейському обладнанні.

За 18 років компанія накопичила великий досвід у створенні і встановленні поліпропіленових басейнів, тому ви можете бути впевненими в компетентності її спеціалістів.

Завдяки власному виробництву, Б.Н.В. пропонує своїм замовникам чаші за найкращими, найбільш вигідними цінами за рахунок прямих продажів.

Досвідчені фахівці компанії можуть виготовити чашу будь-якої форми та конфігуріраціі, розмірів і глибини, що дозволить користуватися басейном як дорослим, так і дітям.

Кваліфіковані фахівці компанії виготовлять, встановлять і запустять в експлуатацію поліпропіленові басейни, а, при потребі - зроблять і встановлять павільйони для басейнів, швидко та якісно. Крім того, компанія Б.Н.В. здійснює подальше сервісне обслуговування, і ваш басейн прослужить довго, а догляд за ним не буде вимагати значних фінансових витрат.

Поліпропіленові басейни від Б.Н.В. - це справжні витвори мистецтва, симбіоз фантазії замовника і таланту дизайнерів, помножений на майстерність будівельників.