Полімерні стрічки для скріплення транспортних пакетів, вантажів набирають все більшої ваги на ринку обв'язок. Останніми роками у світовому обсязі щороку запускається в експлуатацію біля десятка установок з виробництва пакувальної стрічки з поліпропілену (ПП) та поліетилентерефталату (ПЕТФ, у міжнародній практиці відомий як поліестер).

У відносних показниках приріст щороку становить: для ПЕТФ - 10%, для ПП- 3%. Достатьно висока міцність на розрив у поєднанні із пластичністю та малою питомою вагою робить стрічки із цих матеріалів надзвичайно привабливими для застосування в різних галузях. На відміну від металевої (сталевої) стрічки полімерна забезпечує під час роботи високу безпеку у плані травматизму (вона не відплигує як пружина, особливо під час розбирання пакетів, що нерідко трапляється з нагартованою сталевою стірчкою). За необхідності на полімерну стрічку легко нанести логотип і реквізити підприємства.

Полімерна стрічка не ржавіє, не обривається, не залишає плям на виробах, відсутність на ній гострих кромок виключає можливість порізів виробів, що дає можливість відмовитись від використання захисних кутників.

На відміну від металевої полімерна стрічка характеризуєьбся еластичністю, тому натягання її з часом не стає слабкішим,і, якщо обсяг вантажу зменшується, це компенсується за рахунок здатності стрічки до зворотної деформації. Саме через цю причину обв'язані полімерною стрічкою пакети є стійкими до ударних навантажень

У світовій практиці існує п'ять видів полімерної обв'язувальної стрічки залежно від складу і технології виготовення:

  • екструдований ПП;
  • екструдований ПЕТФ;
  • наплавлений поліестер (Хотмелт);
  • коекструдований поліестер (композит);
  • тканий ПП.

Разом з тим на сьогодні у світі практично не існує загальноприйнятних вимог, яким повинна відповідати обв'язувальна стрічка. Через це найчастінше вирішальну роль під час вибору обв'язувальної стрічки відіграє її ціна. Водночас, залежно від виробника наче одного і того ж самого типу, стрічка відрізняється за якістю і ціною. Поки що в окремих країнах покладено тільки початок наведенню ладу в цьому питанні. Наприкалад, у США для контролю за якістю обв'язки, що використовується під час вантажних робіт і залізничних перевезнь, використовується стандарт ASTM 3950D (Американська спілка з тестування матеріалів).Система сертифікатів існує також у Канаді.

Підготовлено ТОВ "Ексіда" за матеріалами журналу Упаковка, 3`2012.