У наш час велика частина людей у світі у віці після 30 років страждають від різних захворювань і пошкодження зубів. Часто ці захворювання викликають алергічні ураження порожнини рота, що надалі тягне за собою харчову алергію.

Щоб зберегти здоров'я зубів і порожнини рота необхідно: належний догляд, споживання 750-1500 мг кальцію на добу, збалансований раціон харчування, здорова імунна система, лікувальна зубна паста. Найбільш популярними засобами догляду за зубами та ротовою порожниною є зубні пасти і ополіскувачі. Основні завдання гігієни порожнини рота: видалення залишків їжі та зубного нальоту; запобігання появі зубного каменю і захворюванням ясен, зубів і слизової; збереження білизни і блиску зубів; усунення патогенних бактерій в порожнині рота; нормалізація кислотно-лужного балансу; усунення поганого запаху з рота і надання відчуття свіжості. Чи вирішує ці завдання продукція, широко представлена в гучній рекламі і на прилавках магазинів? На жаль, далеко не завжди. Запобігти захворювання "звичайними" пастами і обполіскувачами дуже складно. А функція очищення, дезінфекції та дезодорування виконується жорсткими хімічними компонентами, шкода від яких набагато перевищує користь.

Компанія NEWAYS пропонує комплекс препаратів по догляду за порожниною рота, які не завдадуть ніякої шкоди Вашим зубах. Догляд за порожниною рота з використанням продуктів "ORADENTICS" від NEWAYS (Ньювейс) допоможе Вам уникнути дорогого, іноді болючого лікування, і подарує сліпучу посмішку, якою Ви будете пишатися.

Лінія "Догляду за зубами та ротовою порожниною" від NEWAYS (Ньювейс) забезпечує бездоганну гігієну порожнини рота, а також здоров'я ваших зубів і ясен. До складу лінії входить дві лікувальні зубні пасти "RADIANCE - СЯЙВО" і "ULTRASHINE - УЛЬТРАБЛИСК", а також ополіскувач "ELIMINATOR MOUTHWASH".

Продукти не містять токсичних, канцерогенних речовин, таких як фторид (канцероген, що викликає флюороз - плями на зубах, особливо у дітей в 12-річному віці), SLS / SLES (лаурил / лаурет сульфат натрію - найсильніший абразив, стирає зубну емаль), спирт (канцероген, що викликає рак).

Компанія NEWAYS (Ньювейс) розробила і запатентувала Anthium Dioxide - найсильніший антисептичний і протизапальний засіб, токсичність якого за шкалою ЕРА нульова. Тому ополіскувач "ELIMINATOR MOUTHWASH", що містить Antium dioxide, надзвичайно м'який, його можна навіть приймати внутрішньо.

Anthium Dioxide - засіб досить потужний, щоб розчиняти різну мертву органіку і знешкоджувати патогенну мікрофлору. Але активно діюча основа антисептика стабілізована, що забезпечує його безпеку і вибірковість дії. Можна сказати, що антіум діоксид "впізнає" шкідливі бактерії. NEWAYS має на цей інгредієнт монопольне право.

Клінічні випробування "ELIMINATOR MOUTHWASH" проводилися в Клініці МНІІЕІ ім. Г. М. Габричевського. Вони показали, що призначення "ELIMINATOR" надавало виражений позитивний ефект: уже на 2-3 - день у хворих зменшувалися скарги і вщухали запалення в ротоглотці (набряк та гіперемія слизової, кровоточивість ясен, наліт на язику), зникав неприємний запах з рота. Прояви стоматиту, гінгівіту зберігалися до 5-6-го дня лікування. Застосування ополіскувача знищує значну частину бактерій, не зачіпаючи представників ендогенної мікрофлори ротової порожнини, при цьому відбувається ефективна дія ополіскувача "ELIMINATOR" у порівнянні зі звичайною терапією. Висновок: для хворих з хронічними запальними захворюваннями ротоглотки (тонзиліти, ринофарингіти, пародонтоз та ін) препарат є ефективним; його використання є перспективним в клінічній практиці. Крім того, препарат має 30 альтернативних способів застосування, що робить його незамінним в домашній аптечці.

Хотілося б додати, що antium dioxide - основний інгредієнт "ELIMINATOR" - міститься не тільки в ополіскувачі, але і в зубних пастах "ULTRASHINE" і "RADIANCE".

На кафедрі дитячої стоматології Воронезької медичної академії були проведені клінічні дослідження зубної пасти RADIANCE. Надано висновок про унікальні протипародонтозні, протизапальні і чистячі властивості цієї пасти, що не має аналогів у світі. У поєднанні з ELIMINATOR призупиняється розвиток карієсу. Протягом двох років у дітей, які постійно застосовують цю пасту, повторної санації не потрібно. Діти можуть нею користуватися з самого раннього віку.

При вже існуючих різних захворюваннях порожнини рота рекомендується доповнювати використання засобів догляду за порожниною рота застосуванням біологічно активних добавок NEWAYS (Ньювейс). Для цих цілей пропонуються: вітамінно-мінеральні комплекси, CARDIOL, NONI JUICE, VMM, ALFALFA, REVENOL, GOTU KOLA, ORBITOL та інші.