За один візит в полiклініці «ДОКТОР АЛЕКС» можна вилікувати хворі зуби, головне - без болю й уві сні.

 

Методика лікування та протезування зубів під загальним наркозом досить актуальна послуга, але поки ще рідкісна в нашій країні, з кожним днем стає все більш затребуваною. Хоча в усьому світі застосовується впродовж кількох десятиліть. Довгі роки для багатьох людей похід до стоматолога є процедурою неприємною, а часом навіть жахливою. Такі пацієнти не можуть нормально переносити лікування зубів через панічного страху перед зуболікарським кабінетом, кріслом і бормашиною і через ряд інших психологічних проблем. У деяких високий блювотний рефлекс або ж непереносимість місцевих анестетиків. Щоб допомогти пацієнтові уникнути дискомфорту, неприємних відчуттів і стресу під час лікування, видалення або протезування зубів у полiклініці «ДОКТОР АЛЕКС» застосовується загальний наркоз.

 

Лікування зубів під наркозом має ряд переваг:

- Безболісність і відсутність емоційної напруги. У сні пацієнт не відчуває болю, не відчуває запахів, не чує шуму бормашини, не бачить медичних інструментів, не відчуває вібрації, тиску і т.д. Коли пацієнт перебуває під загальним наркозом, лікар за один прийом може виконати цілу серію стоматологічних процедур - від лікування до протезування.
- Під час лікування зубів під наркозом вводяться препарати, які знижують утворення слини, що підвищує якість лікування при постановці пломби.

- Після лікування зубів під наркозом відсутні біль і парастезії, тому що не проводиться місцева анестезія.
- Після видалення зубів під наркозом істотно знижується ризик розвитку запальних ускладнень.
- Лікування зубів під загальним наркозом не просто нешкідливе - воно часом навіть більш безпечне, ніж стоматологічні процедури під місцевою анестезією.
- Економічність. Стоматологія під загальним наркозом дозволяє вилікувати, видалити всі хворі зуби за один сеанс. Окрім скорочення кількості візитів до лікаря також економить кошти, які пацієнт платить за певні процедури: вилікувати всі зуби за один раз - істотно дешевше, ніж оплачувати кожен візит.