Гарне волосся - це візитна картка жінки. Найбільш привабливою жінкою завжди була і буде та, волосся у якої - довге, розкішне, блискуче (або - коротке, але все одно розкішне і блискуче). Красиве, пишне волосся - для чоловіків один з найсильніших фетишів. Це знання закладене в нас генетично: волосся (як і нігті) отримують поживні речовини (вітаміни, мікроелементи) тільки після того, як ними вже переповнилася кожна клітинка нашого тіла. А значить, здорове волосся - це дійсно здоровий і міцний організм.

Але в наш час здорове, повноцінне харчування - це ще не все. Волосся постійно піддається шкідливим впливам ультрафіолету, жорсткої води, хлору, шкіра голови відчуває всю "красу" екології. Більшість засобів для догляду за волоссям і самі по собі є досить шкідливими, оскільки містять синтетичні речовини, небажані для використання.

Компанія Neways (Ньювейс) свідомо відмовилася від використання шкідливих, або навіть потенційно небезпечних інгредієнтів у своїй продукції. Її філософія - це синтез науки і природи на користь організму і оточенню людини. Цей же девіз втілений і в одному з найбільш популярних різновидів продукції - шампунях для волосся.

Вся лікувальна косметика (в тому числі шампуні для волосся) компанії Neways є, по суті, космецевтикою другого рівня. Молекули засобів є набагато дрібнішими, ніж молекули людських клітин, а значить, косметика проникає в глибинні структури волосся і волосяних цибулин, шкіри, нігтів, де і відбувається найцікавіше: запускаються процеси омолодження нашої зовнішності.

Базовий догляд за волоссям від Neways

Красива зовнішність починається з дрібниць: хороший шампунь для волосся, що дійсно задовольняє всі вимоги, - і волосся має привабливий, сяючий вигляд. Саме такий шампунь розробили в компанії Neways, він називається Ultimate Shampoo. Завдяки унікальному кислотно-лужному балансу, він підходить для будь-якого типу волосся, а сильнодіючі антиоксиданти у складі шампуня для волосся захищають волосся і шкіру від дії вільних радикалів. Шампунь ефективно бореться з лупою, не пошкоджує стрижні волосся і не подразнює шкіру голови. Шампунь для волосся Ultimate Shampoo здатний вирішити більшість проблем волосся будь-якого типу.

Шампунь для відновлення волосся серії 2nd Chance

Чоловікам легко: вони вважаються красивими і цілком перспективними холостяками навіть після втрати більшості волосяного покриву з голови. Багато хто з них, однак, відчуває сильний стрес, коли волосся починає рідшати: як? лисина? вже? У жінок волосся рідшає не так часто, але їх переживання від цього не меншають.

Ще не так давно вважалося, що причиною облисіння є відмирання волосяних цибулин. Однак дослідження, які кілька років тому були проведені у Фінляндії та Італії, показали: волосяна цибулина (фолікул) не відмирає, а "впадає в сплячку" під впливом надлишкового шкірного жиру, і її можна змусити "прокинутися" без впливу ліків.

Саме для цієї мети в компанії Neways була розроблена програма боротьби з облисінням, названа 2nd Chance. Програма включає шампунь для волосся, кондиціонер, який сприяє відновленню нормальних обмінних процесів, і бальзам, що насичує майбутнє волосся вітамінами, мікроелементами і живильними речовинами.

Всі три компоненти однаково важливі в цій боротьбі. Шампунь для волосся 2nd Chance розчиняє шкірний жир, що блокує фолікул, і захищає волосся від лупи. При цьому його вплив є настільки м'яким, що він не шкодить навіть немовлятам. Кондиціонер 2nd Chance розширює кровоносні судини і покращує обмін речовин в шкірі голови. І останній етап - насичення волосяної цибулини поживними речовинами. За нього відповідає бальзам Super Booster, що містить всі необхідні здоровому волоссю вітаміни, мікроелементи, мукополісахариди. Три кроки, їх послідовне регулярне виконання - і волосся припиняє випадати приблизно через місяць після початку застосування системи.

Фахівці компанії Neways подбали також про власників тонкого, пересушеного, занадто жирного, посіченого волосся, і розробили

Шампуні для волосся Keratonics

Ця серія є своєрідним "санаторієм" для волосся. Так, наприклад, шампунь для нормального і тонкого волосся здатний додати об'єм, шампунь для сухого, пошкодженого і посіченого волосся - відновити нормальну вологість і зробити волосся шовковистим; шампунь для жирного волосся глибоко очищує волосся і шкіру голови.

У шампуні для волосся цієї серії входить особливий компонент - натрій лауроіл амінокислот шовку, який м'яко очищує волосся і живить його амінокислотами шовку, запобігає пошкодженню, зволожує і робить їх поверхню гладенькою.

Neways здатний попередити будь-яке бажання Вашого волосся, і навіть повернути йому втрачену силу і молодість. Яким би типом волосся Ви не володіли, довірте його Neways!