Живучи в міських квартирах, ми можемо особливо не замислюватися про встановлення систем каналізації. Однак багато хто з нас сьогодні бажають проводити за містом вихідні або відпустку, купуючи котеджі для тимчасового або постійного проживання. Про переваги заміських будинків можна говорити нескінченно, але невже за це доведеться розплачуватися відсутністю елементарних звичних зручностей?

У сучасному світі вигрібні ями і більшість септиків давно вже не можна вважати повноцінними автономними каналізаціями. З розвитком технічного прогресу стали доступні нові, більш ефективні технології очищення стоків.

Автономні каналізації за останні роки завоювали неймовірну популярність і в нашій країні.

Системи автоматичних каналізацій екологічно безпечні і чисті, оскільки принцип їх дії близький до природних процесів. Полягає він у переробці відходів і органічних речовин мікроорганізмами. При своїй простоті використання ці системи забезпечують високий рівень комфорту: не видають ніякого шуму, неприємного запаху (чого не скажеш про вигрібні ями) і не займають багато місця, тому що більша частина пристрою знаходиться під землею. На відміну від попередніх систем каналізації заміського будинку, які в більшості представляли виключно резервуари для накопичення стоків, автономна каналізація повністю очищає побутові відходи. Більш того, в результаті розпаду шкідливих речовин ви отримуєте тільки чисту воду і мул, який можна використовувати як добриво.

Бактерії в автономних каналізаціях зароджуються самостійно, внаслідок аеробних процесів.

Висока ефективність та відсутність неприємного запаху досягаються завдяки безперервній подачі повітря в резервуари.

Крім цього, ці системи надзвичайно прості в експлуатації і не вимагають спеціальних інструментів і асенізаційної техніки. Потрібно лише раз на кілька місяців витягувати активний мул з резервуара. Ця операція не викликає ніяких негативних емоцій і не шкодить естетичним почуттям, а впоратися з цим може будь-хто.

Монтаж обладнання простий і займає мінімум часу. Автономна каналізація може встановлюватися на будь-якому типі грунту і нормально функціонувати навіть при низьких температурах.Станціі абсолютно герметичні і являють собою єдину конструкцію. Висока міцність матеріалів робить автономні каналізації надійними і довговічними.