Сьогодні на полицях великих супермаркетів і в меню ресторанів можна знайти чимало екзотичних фруктів дуже дивного вигляду. На жаль, далеко не кожен з нас може оцінити їх багатобарвне розмаїття на смак. Головними причинами цього є "нетоварний вигляд" екзотичних фруктів. І нічого дивного в цьому немає. Тільки уявіть собі, який довгий шлях екзотичні фрукти повинні пройти для того, щоб потрапити до свого кінцевого споживача. Адже багато з них заслуговують того, щоб їх спробували.

Тільки свіжі екзотичні фрукти 365 днів на рік

Компанія "Агрофудс" - це один з найбільших постачальників свіжих екзотичних фруктів та овочів в Україні. Покупцями підприємства є кращі ресторани і супермаркети Києва та країни. Чому найкращі? Тому, що вони турбуються, насамперед, про якість обслуговування своїх клієнтів, чим і заслужили їх довіру. І не можуть допустити, щоб екзотичні фрукти "не першої свіжості" подавалися на тарілці чергового відвідувача ресторану або на вітрині магазину. Саме це стало першопричиною пошуку надійного постачальника екзотичних фруктів в Україні.

Манго, мангостин, рамбутан, папайя, гуава, пітахайя, молодий кокос, солодкий ананас, маракуйя і багато інших екзотичних фруктів ви можете купити оптом в компанії "Агрофудс". Завдяки прямим поставкам екзотичних фруктів з Таїланду, підприємство може гарантувати їх свіжість і незабутній смак.

Таїландські екзотичні фрукти - це велика рідкість в Україні. Але з компанією "Агрофудс" все неможливе стає можливим. Ваші клієнти є великими шанувальниками екзотичних фруктів? Дивуйте їх хоч щодня! "Агрофудс" забезпечить вас екзотичними фруктами в будь-яку пору року.

Вигідна пропозиція для оптових покупців!

На сьогоднішній день асортимент компанії "Агрофудс" складає понад тридцять найменувань екзотичних фруктів та овочів. Підприємство пропонує познайомитися ближче з кожним із них і подарувати вашим клієнтам незабутній смак таїландських екзотичних фруктів або овочів. Ці дивовижні і досить незвичайні товари легко прикрасять страву вашого ресторану або фруктову вітрину. Не забувайте про те, що кожен з нас дуже любить пізнавати нові відчуття, випробовувати нові смаки і знайомитися з новими екзотичними фруктами чи овочами. Тим більше, що дана продукція є великою рідкістю в Україні.

Компанія "Агрофудс" постачає екзотичні фрукти з Таїланду в максимально короткі терміни. Замовивши тут товари, будьте впевнені, що ваші клієнти зможуть гідно їх оцінити. Незвичайний для українців зовнішній вигляд екзотичних фруктів і недосліджений смак стануть для них приємним відкриттям.

Крім екзотичних фруктів, «Агрофудс» пропонує екзотичні овочі: міні кукурудза, бебі спаржа, корінь галангал, тайські баклажани, перець чилі тайський, пак чой; гриби: єнокі, шиїтаке, шимеї. В якості пряно-ароматичної добавки, в тайській кухні широко використовується листя каффір лайму, яке ви також можете купити тут.

"Агрофудс" - це підприємство, яке прагне зробити таїландську екзотику більш доступною і популярною. Компанія надає можливість внести різноманіття у звичний набір овочів і фруктів, а також додати позитивних емоцій у житті!