Що роблять гарячеканальні системи (GK)? Їх основна функція - підведення матеріалу (стисненої речовини) від сопла (дюзи) вприскувача прямо до гнізда форми упорскування, а також підтримання стабільного процесу лиття.

Матеріал у невеликих кількостях залишається тільки на доріжках холодних каналів. До того ж зменшуються витрати тиску і на стиск форми, і на впорскування матеріалу. Швидше відбувається процес охолодження та отримання готової деталі. В результаті це покращує якість відливок, а також зменшує витрати на їх виготовлення.

Є два головні завдання, які можна вирішити, застосовуючи гарячеканальні системи:
• економічна;
• технічна.

У першому випадку, застосовуючи гарячеканальні системи, можна істотно зменшити собівартість виробу. Може здатися, що витрати на покупку системи GK великі. Але надалі це окупиться відчутними вигодами, які видно майже відразу: витрата енергії менша, більш короткий цикл отримання виливки, значно економиться сировина, малий знос системи GK, кількість недоливок істотно зменшується.

Друге завдання, технічне, пов'язане з тим, що потрібно отримати вироби відповідної якості. Тобто продукт повинен відповідати високим технічним вимогам (точність розмірів виробів мають відповідні властивості, т. п.). Якщо застосовувати традиційні методи (холодних каналів), то такого ефекту досягти важко, а іноді й неможливо.
Гарячеканальні системи за своєю конструкцією можуть дуже відрізнятися, але у всіх є спільні елементи:
• роздільник - для підведення матеріалу від роздільника до гарячеканальної дюзи;
• литниковая втулка - для підведення стисненої речовини (матеріалу) від дюзи вприскувача до роздільника. Втулки можуть бути як з підігрівом, так і без підігріву;

• дюза гарячеканальна доставляє матеріал до гнізда. Система регулювання температури - невід'ємна частина системи GK (тобто терморегулятори). Система регулювання дозволяє створити оптимальну температуру, щоб працювали гарячеканальні системи. Певний рівень температури утримується протягом всього виробничого циклу.

Компанія СМП «Квота» пропонує гарячеканальні системи за оптимальними цінами. Ми пропонуємо обладнання високої якості, виробництво Польща. Польська фірма FCPK-BYTOW для створення устаткування використовує новітні технології, якісні матеріали. Вся продукція має сертифікат ISO 9002.

СМП «Квота» є офіційним представником цієї фірми в Україні. FCPK-BYTOW входить до складу американської корпорації Superior Die Set Corporation Company (Milwaukee, Wisconsin). Дана компанія є провідним виробником корпусів до штампів і блоків до прес-формам.

Проконсультуватися, зробити замовлення можна за телефонами +38 (0352) 43-49-25, 38 (0352) 52-65-29, 38 (0352) 52-61-87.