На відпочинку, гуляючи морським узбережжям, чимчикуючи пляжем, розгулюючи по тісних вуличках спекотних приморських міст, потрібно враховувати кілька факторів: хочеться, щоб взуття було легким, зручним, комфортним. А особливо - нежарким (!). Інакше на курорті ти просто не виживеш. Сланці пляжні в цьому випадку - найкращий вихід.

Вибираючи сланці пляжні, в першу чергу зверніть увагу з чого вони зроблені - що за матеріал, якої якості, використовували при їх виготовленні. В'єтнамки, шльопанці, сланці повинні бути виготовлені з матеріалів екологічно чистих.

Сьогодні в моді жіночність, важкі шльопанці, масивні в'єтнамки не актуальні. До модного елегантного купальника прекрасно підійдуть сланці пляжні, зроблені з ЕВА, сучасного полегшеного пластику. Подібне взуття - це не тільки прикраса. Сланці пляжні незамінні для ходьби по вологому і розпеченому піску, мокрому і слизькому бортику басейна. Вони швидко сохнуть, не псуються, на відміну від виробів з натуральної шкіри, які руйнуються від впливу зовнішнішнього середовища. Морська сіль, хлорка з басейну мало впливають на сланці пляжні. Взуття залишається цілим.

В душі, в номері вашого готелю, в турецькій лазні сланці пляжні просто необхідні. Особливо красиво на ніжці виглядають прозорі пластикові сланці з яскравим модним малюнком.
При купівлі будь-яких шльопанців варто врахувати, що ноги не повинні бовтатися у взутті. І в той же час потрібен правильний розмір, щоб нічого не давило, не передавлювало, і щоб ви почували себе комфортно.

Сланці пляжні купують і чоловіки, і жінки. Перші цінують їх за комфорт. А другі використовують як модну деталь гардеробу. Кожна модниця знає, що пляжний стиль - особливий, складається з окремих, здавалося б незначних частин. Тому тут кожна деталь важлива.

А що прикупити нашим діткам? Не секрет, що їх ніжки дуже ніжні і потребують постійної турботи. Коли будете вибирати сланці пляжні для свого чада, звертайте увагу не тільки на матеріал, з якого взуття зроблене, зручність фасону, а й на безпеку.

Дитячі пляжні сланці виробляються із сучасних матеріалів, які не містять ПВХ. Таке взуття легке, як пір'їнка, і в той же час акуратно облягає дитячу ніжку. Маленькому комфортно в такому взутті. Але бажано дуже маленьким діткам носити сандалі, а не відкриті шльопанці. Тоді їх ніжка піддається мінімальному ризику, менше втомлюється і вільно розвивається.

Компанія «Dremstan» - виробник ПВХ взуття та ЕВА сланців. У нас завжди великий вибір сланців - різного забарвлення і різних фасонів. Також ми пропонуємо вашій увазі широкий вибір гумового взуття: чоботи, калоші т.д. Для виробництва ми використовуємо тільки якісні матеріали. Якщо виникли запитання, ми зможемо на них відповісти. Телефонуйте +38 (097) 341-57-51. Здійснюємо доставку продукції по всій Україні.