Карпати... Їх краса захоплює та заворожує з першого погляду. Цілющий клімат, термальні води та дивовижна природа дарують здоров’я та довголіття. Здавалося б, що може бути кращим від відпочинку у Карпатах, коли довкола лише ліси, гори та річки.

Саме тут, серед цієї незабутньої природи, розмістився дитячий санаторій Ясень ім. Митрополита Андрея Шептицького, який запрошує всіх дітей України провести незабутній час у Карпатах. Тут вони можуть не лише відпочити від міського гаміру, але й покращити власне здоров'я.

Саме неподалік від санаторію простягається одна з найчистіших річок Європи — Лімниця. Це справжня окраса дитячого відпочинку. Адже відвідувачі з величезною радістю чекають купання аби насолодитись прозорою та чистою водою річки.

Дитячий відпочинок у Карпатах:
у здоровому тілі — здоровий дух!

Ясень вдало поєднує у собі активний дитячий відпочинок у Карпатах та оздоровчий комплекс. Основні напрямки санаторію - кардіревматологія, гастроентерологія, загальна терапія. З дітьми щодня працюють досвідчені медики та педагоги, основна мета яких — здорові діти України. Вони допомагають їм набратися сил, бути здоровими не лише фізично, але й морально. Цікаво, що лікувальний процес у санаторії Ясень не обмежується лише традиційними процедурами.

Санаторій Ясень — це дійсно незабутній дитячий відпочинок у Карпатах. Ясень ретельно дбає про цікаве проведення часу своїх молодших відвідувачів. Для цього в санаторії створені найбільш сприятливі умови. Постійно проводяться різноманітні спортивні змагання, тематичні вечори та конкурси. Туристичні походи в гори, мандрівки мальовничими окраїнами — усе це лише позитивно відображається на здоров’ї та самопочутті дітей.

Дитячий відпочинок у Карпатах в санаторії Ясень — це не лише розваги та лікування, але й навчання. У санаторії працює чимало гуртків, серед яких “Умілі руки”, “Чарівна соломка”, “Своїми руками”. Також тут діє бібліотека з читальним залом та комп’ютерний клас. А ще - церковна капличка “Прийдіть до мене всі”, яка прилучає дітей до віри в Бога та навчає християнській моралі.

Дитячий санаторій Ясень —
один з кращих в Україні

Дитячий відпочинок у Карпатах в санаторії Ясень щоліта обирають сотні дітей. І не дивно! Кожен з них відчуває тут турботу та догляд. Тому багато маленьких відпочивальників неодноразово повертаються сюди на відпочинок.

Санаторій Ясень прийняв перших відпочивальників ще у 1958 році. З того часу тут провели свій незабутній дитячий відпочинок близько 70 тисяч маленьких відвідувачів. У санаторії лікуються, відпочивають та оздоровлюються діти з усієї України віком від 4 до 18 років. Щомісяця він приймає 150-200 дітей.

Санаторій Ясень допомагає перетворити дитячий відпочинок у Карпатах на справжню казку, де кожен день різний та незабутній. Це ідеальне поєднання відпочинку, оздоровлюючого та навчального процесу. Дитячий відпочинок у санаторії Ясень назавжди запам’ятається вашій дитині!