Щоб насолодитися унікальним гідромасажем у геотермального джерела, Ви можете швиденько злітати в Бельгію і відвідати всесвітньо відоме місто Спа, а можете придбати басейн СПА "HotSpring" і отримати весь комплекс курортних послуг прямо у себе вдома або на присадибній території.

СПА басейн - це продукт високих технологій, покликаний пожвавити, омолодити і зцілити стомлене тиском урбанізації тіло. Гаряча вируюча вода чудесним чином розслабляє і масажує ниючі від напруги і втоми м'язи і суглоби, відновлює життєвий тонус і в дуже значній мірі оздоровлює весь організм. Відчуття розслаблення, спокою, комфорту і тепла сприяє активному виробництву організмом ендорфінів - гормонів, які відповідають за наш гарний настрій, відсутність болів і повноту відчуттів.

Компанія LORD - X, що має багаторічний досвід роботи, пропонує басейни СПА "HotSpring", які послужать на благо Вашої родини найактивнішим і приємним способом. Басейни СПА "HotSpring" - це автономні системи, створені з найсучасніших матеріалів на основі передових технологій, що забезпечують фантастичний гідромасаж в гарячій і ідеально чистій воді. Такий басейн прикрасить інтер'єр, виконаний практично в будь-якому стилі. Широка асортиментна лінійка дозволяє ідеально інсталювати відповідну модель басейну в готове рішення інтер'єру. В ландшафтний дизайн басейн вписується досить просто, так як вода завжди гармонійна в природному оточенні. Басейн СПА стане Вашим персональним цілорічним курортом, насолоджуватися яким можна буде в будь-який час дня і ночі.

Басейни СПА "HotSpring" відомі й популярні в усьому світі, ними користуються королі і президенти, зірки Голлівуду, спорту та шоу-бізнесу. Виробляє басейни "Watkins Manufacturing Corporation" - підрозділ найбільшої корпорації "Masco" - світового лідера виробництва якісних товарів для дому.

Але, який би басейн Ви не обрали, він потребує оформлення навколишнього простору. Як кожній картині необхідна гідна її рама, так і басейну необхідна тераса (якщо, звісно, Ви не бажаєте встрибувати в нього екстравагантно - з полуничної грядки або просто з ганку будинку). Будівництво тераси ми можемо виконати з самих різних матеріалів:

- Терасної дошки;
- Композитного дерева;
- Тротуарної плитки;
- Натуральної терасної дошки;
- Садового паркету;
- Бортового каменю.

Всі матеріали сертифіковані і відрізняються міцністю, довговічністю, зносостійкістю і надійністю. Будівництво тераси з терасної дошки, яку в широкому асортименті постачають з країн-виробників: Бельгії, Китаю, Фінляндії, Угорщини, України, Туреччини і країн Прибалтики, користується найбільшою затребуваністю і популярністю. Терасна дошка має цілу низку цінних якостей, які сприяють високим рівням продажів і постійно зростаючого попиту на світовому та українському ринках:

- Зовні терасна дошка не відрізняється від натурального дерева;
- Має унікальну стійкість до негативних кліматичних впливів;
- Не вигоряє на сонці;
- Не гігроскопічна, не розмокає, не набухає і не руйнується;
- Не уражається цвіллю, гниллю і комахами-червицями;
- Під ногами не ковзає, так як має рифлену поверхню;
- Очищається струменем води під напором.

Будівництво тераси з терасної дошки дозволяє проводити роботи в прискореному темпі, так як терасна дошка дуже легко монтується. Будівництво тераси з терасної дошки може бути розширено будівництвом пірсів, причалів, балконів, садових майданчиків та альтанок. Наша компанія за час роботи набула великий професійний досвід і готова застосувати його на практиці, створивши для Вас унікальну за красою і неповторністю споруду, яка стане відмінним доповненням найдосконалішого ландшафтного проекту. Звертайтеся до нас у будь-який час, високу якість і швидкість виконання замовлення гарантуємо!