Будівництво басейнів відрізняється досить високим рівнем складності робіт. Басейн сьогодні - це не просто поглиблення в грунті, заповнене водою, як це може здатися з першого погляду.

Сучасний басейн - це складна інженерна гідротехнічна споруда, робота якого забезпечується обладнанням, перелік якого досить широкий і різноманітний. Будівництво басейнів, яке пропонує компанія LORD - X, включає в себе як спорудження безпосередньо чаші басейну, так повне технічне оснащення всіма видами гідротехнічного обладнання. Обладнання для басейну поділяється на функціональне - пристрої для очищення, рециркуляції, фільтрації і знезараження води і опціонне - нагрівачі для вводи, освітлювальна арматура, фонтани, гейзери, пристрої для створення течії, гідромасажні установки, атракціони. Все обладнання розташовується в спеціальних спорудах, і Ви цілком можете його ніколи не побачити, якщо доручите нам сервісне обслуговування басейну або у Вас є спеціально навчений персонал.

Будівництво басейнів починається з проектування відповідно до потреб замовника. Замовник визначає розмір, місце розташування, матеріал, з якого буде влаштована чаша і перелік обладнання, яке забезпечить максимально комфортне перебування замовника в басейні. Ми можемо запропонувати спорудження бетонного, поліпропіленового та плівкового басейну. Плівковий басейн виготовляється з полівінілхлоридної плівки і може бути будь-якого розміру і кольору, які залежать тільки від бажання клієнта. Споруджується плівковий басейн швидко, коштує недорого, але при високих грунтових водах на ділянці такий басейн краще не заглиблювати в грунт. Ми пропонуємо в таких випадках збірно-розбірний плівковий басейн. Він може бути в декількох формах: круглий, овальний або у вигляді вісімки.

Будівництво басейнів з поліпропілену займає 2-3 тижні, коштує такий басейн недорого, споруджується практично будь-якої форми, не боїться близького залягання грунтових вод. Ці якості в поєднанні з довговічністю і високою міцністю підтримують постійно високий рівень попиту на поліпропіленові басейни. А до їх достоїнств ще слід додати екологічну чистоту і стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Поліпропіленові басейни можуть споруджуватися з гейзерами, водоспадами, гідромасажем і аеромасажем, з протитечією, підводним освітленням та іншими опціями.

Бетонний басейн - це класичний варіант басейну. Він може бути будь-якої форми, будь-якого розміру, і розміщений в будь-якому місці. В ньому можливі установки водоспадів, водних гірок, атракціонів, гідромасажу, сходів. Бетонний басейн може мати перехідну глибину, що особливо цінно, якщо у Вас є діти. Ще однією перевагою даного басейну є можливість пристрою фільтрації переливного типу. Така фільтрація найбільш ефективно очищає воду, і вона використовується в більшості громадських басейнів в Європі.

Будівництво басейнів сьогодні можна значно скоротити за часом, якщо придбати композитний басейн або басейн СПА. Монтаж басейнів такого типу не займає багато часу, так як для них не потрібно бетонування чаші. Наша компанія забезпечує введення в експлуатацію композитного басейну за 4-7 днів. Монтаж басейнів з композитної чашею може проводитися на поверхах і на дахах будівель, так як конструкція такого басейну дуже легка.

Великий професійний досвід, отриманий нашою командою за роки успішної роботи, дозволяє нам приймати замовлення практично будь-якої складності, ми також охоче надаємо нашим клієнтам консультаційні послуги з усіх потрібних питань. Монтаж басейнів ми проводимо швидко, якісно і дуже ретельно. Після введення басейну в експлуатацію, ми можемо прийняти на себе його сервісне обслуговування або навчити за спеціальною програмою персонал замовника. Монтаж басейнів СПА "HotSpring" надає унікальну можливість отримати весь комплекс курортних послуг вдома або на присадибній ділянці. СПА басейн "HotSpring" - це продукт високих технологій, він оздоровлює, омолоджує і повертає до активного життя тіло і душу. Встановлення СПА басейну "HotSpring" поверне Вам вкладені в нього кошти бадьорістю, свіжістю, міцним сном, зціленням безлічі недуг і хорошим настроєм кожен день!

Звертайтеся до нас, і Ви отримаєте саме той басейн, про який мріяли, в самі найкоротші терміни. Наша команда молодих, але досвідчених фахівців любить свою роботу і виконує її відповідно до світових стандартів якості!