У наш час всі підприємства використовують маркування товару, яке забезпечує його ідентифікацію. На кожному етапі виробництва окрема одиниця продукції і групова упаковка маркуються. Потім ця інформація зчитується спеціальною камерою або сканером. Так збирається інформація для контролю, обліку і планування виробництва.

Якість маркування є дуже важливим питанням для різних підприємств. Це не тільки якість етикетки, а й її інформативність. Адже правильне маркування товару дасть можливість з легкістю ідентифікувати продукцію, упаковану в різну тару. Маркування товарів містить назву продукту, його специфікації, інформацію про номер партії і дату випуску.

Крім того, сучасне маркування передбачає нанесення штрих-коду на етикетку. Ця закодована інформація представлена в графічному вигляді та зчитується за допомогою спеціального сканера.

Технології маркування товару

Маркування товарів здійснюється за допомогою різних технологій. До основних способів належать маркування за допомогою каплеструйного маркувальника, термотрансферне і лазерне маркування. Важливо підібрати вигідний спосіб маркування, який підійде саме для вашого товару. З цим вам допоможуть фахівці компанії Регіон-Сервіс.

Технологія маркування залежить від виду продукції та матеріалу поверхні товару або його упаковки. В деяких випадках можна вибрати декілька технологій маркування товару.

Кожна з технологій маркування товару має свої особливості. Наприклад, дрібносимвольне каплеструйне маркування підходить для великої кількості завдань.

Маркування яєць

Зупинимося ненадовго на маркуванні такого товару як яйця. Для здійснення маркування яєць потрібно знати деякі особливості. При маркуванні яєць дуже важливим є  безконтактний друк, який вбереже їх від биття. Наша компанія виготовляє маркувальні принтери, які забезпечують безпечне маркування в лотках в русі на мініконвеєрі човникового механізму. Високопродуктивні принтери PRIMUM забезпечують маркування 100.000 яєць в годину.

Також існує термотрансферне маркування, яке найчастіше використовується для друку на плівці. Вона представляє собою печатку за допомогою термопереносу чорнила з фарбувальної стрічки на гнучку упаковку. Маркувальний принтер вбудовується в пакувальну машину і може працювати в режимі безперервного друку або в режимі стоп-пуск.

Компанія Регіон-Сервіс здійснює розробку, виробництво та обслуговування маркувального обладнання найвищої якості. Звертайтеся до нас, якщо вас цікавить маркування яєць, маркування паперу, труб і будь-якого іншого виду товарів.