Інформація, що міститься в маркуванні товару, як правило, надзвичайно різнорідна. Вона складається з відомостей, призначених для транспортних організацій, державних контрольних органів, торговельних підприємств і, нарешті, для споживачів.

Значна частина цієї інформації відома заздалегідь і може розміщуватися на завчасно замовлених в друкарнях упаковках і етикетках. Однак деяка частина маркувальної інформації може надходити в процесі виробництва, транспортування, зберігання і реалізації продукції.

Компанія Регіон-Сервіс виробляє маркувальне обладнання, яке здатне вирішити будь-які завдання маркування вашої продукції безпосередньо в процесі виробництва. Це високопродуктивні принтери Primum, які характеризує найвища якість. Це маркувальне обладнання можна встановити на підприємствах різних промислових галузей.

 Маркування як захист від підробки

Маркувальне обладнання забезпечує захист від підробки товарів, що виготовляються. Свідчить про їх високу якість, а також підвищує їх привабливість для покупців. Адже якщо уявити два однакових за всіма характеристиками товари, то покупець, здійснюючи вибір, віддасть свою перевагу тому товару, у якого більш приваблива упаковка і більш читабельне і грамотне маркування. Окрім того,  маркування зможе розповісти покупцеві про свіжість товару.

Маркування товарів здійснюється за допомогою різних технологій каплеструйного, лазерного та термотрансферного друку. Каплеструйні маркувальники використовуються для маркування групової упаковки. З їх допомогою наносять маркування висотою до 110 мм: постійну і змінну інформацію, логотипи, штрих-коди. Такі маркіратори мають безліч переваг. Це можливість друку на поверхнях різних форм, друк на різних матеріалах. Можливість безконтактного друку дозволяє наносити маркування на різні за формою товари. Існує можливість нанесення маркування спеціальним чорнилом.

Що стосується лазерного маркування, то воно також має свої переваги. Це великий спектр матеріалів для маркування, мінімум витратних матеріалів, відсутність механічного впливу на виріб.

Ще один вид маркувальників - термотрансферні принтери, які використовуються на виробництвах, в складських комплексах або магазинах роздрібної та оптової торгівлі для друку на самоклеючих етикетках, картонних ярликах або синтетичних рулонних матеріалах. За допомогою цього маркувального обладнання наноситься змінна буквено-цифрова або ж графічна інформація: дата, вага, штрих-код. До переваг термотрансфертних принтерів можна віднести надійність і невелику вартість.

Компанія Регіон-Сервіс є єдиним в Україні виробником маркувального обладнання. Ми розробляємо, виготовляємо маркувальне обладнання: маркувальні принтери, промислові принтери, принтери етикеток, краплеструйні маркіратори. А також забезпечуємо їх обслуговування та ремонт. Тому, якщо вас цікавить купівля маркувального обладнання, звертайтеся до професіоналів.