Для того, щоб вибрати найбільш підходящий для вас варіант м'яких меблів, уважно вивчіть "диванне" питання і тільки після цього поринайте у вибір. Для того, щоб трохи полегшити ваш вибір пропонуємо відвідати компанію МебліSS, яка виробляє і реалізує найрізноманітніші м'які дивани. Тут ви зустрінете м'які меблі всіляких способів трансформації, оббивки і дизайну.

Форма м'якого дивана

МебліSS виготовляє м'які дивани різної форми - від прямих до кутових. Це дозволяє створити дивани, які можуть встановлюватися посередині кімнати, біля стіни, на кутку і т.д.

Перш ніж вибирати диван, вирішіть, в якому саме місці кімнати ви хочете його розмістити. Від цього і слід відштовхуватися у своєму виборі. Диван служить для кімнати певною прикрасою. В залежності від того, в якому стилі зроблений інтер'єр приміщення, ви можете підібрати диван, який стане справжньою його родзинкою. Адже дуже важливо, щоб м'які меблі вдало вписувалися по дизайну і гармонійно виглядали в кімнаті.

Комплектація м'якого дивана

Як тільки ви визначились з формою дивана, приступаємо до комплектації. Завдяки дизайнерським рішенням, сьогодні можна зустріти м'які дивани, в яких поєднується не лише вдала комплектація, але й вишуканий дизайн. Фахівці МебліSS виготовляють дивани з урахуванням того, що вони повинні бути максимально зручними.

Якщо вам потрібно купити м'який диван, в якому необхідно зберігати постільну білизну, МебліSS пропонує вам широкий асортимент даних м'яких меблів. Відділи для білизни є досить місткими і зручними в експлуатації.

Важливими деталями в комплектації дивана є також глибина і ширина сидіння, кількість м'яких модулів, тип підлокітників. Все це грає певну роль у тому, наскільки зручним буде ваш м'який диван.

Виключно кожна модель м'якого дивана МебліSS є дуже комфортабельною, незалежно від того кутовий це чи прямий м'який диван. М'які дивани легко перетворюються в зручне спальне місце. Завдяки хорошій комплектації, оригінальному дизайну і комфортності меблі від компанії МебліSS швидко завоювала довіру споживачів.

Оббивка м'якого дивана

Саме від оббивки багато в чому залежить зовнішній вигляд м'якого дивана. Але вона повинна бути не тільки гарною, але й практичною. Від цього залежить термін служби м'яких меблів.

МебліSS пропонує різні варіації меблевої тканини. Вам надається можливість вибрати не тільки модель дивану, але й підібрати підходящу оббивку. На сайті компанії представлено чимало моделей диванів в декількох варіаціях тканинної оббивки. Переглянувши їх, вам буде легше визначитись з вибором.

Меблеві тканини діляться на категорії за щільністю, зносостійкістю і кольоростійкістю. Підбирайте тип тканини в залежності від того, які у вас вимоги до дивана. Пам'ятайте, досить часто саме тканина відіграє вирішальну роль в стилі дивана і його зовнішньому вигляді. Тому добре подумайте, які кольори і фактури підійдуть під ваш інтер'єр.

Допомогти визначитись з вибором завжди готові фахівці компанії МебліSS. Вони нададуть вам всю необхідну інформацію і зроблять вибір дивану приємною подією у вашому житті.

Продаж м'яких диванів здійснюється по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Одеса та інші міста).