Наша компанія займається вирощуванням саджанців чорної смородини. Ми завжди намагаємося вдосконалювати наш асортимент і поповнювати його найкращими сортами. Серед них - Вернісаж, Софіївська, Ювілейна Копаня.

Детальніше про найкращі сорти чорної смородини

Чорна смородина Вернісаж характеризується самоплідністю, високою стабільною врожайністю, підвищеною посухоустійкістю. Вона використовується для виготовлення високоякісних продуктів переробки - соків, виноматеріалів і особливо високовітамінного желе.

Чорна смородина Софіївська відрізняється комплексною стійкістю до грибних хвороб, посухостійкістю, невибагливістю до умов вирощування. Її характеризують самоплідність, висока врожайність. Це один з найкращих сортів для споживання ягід свіжими. Але також з неї можна приготувати високоякісні продукти техпереробки (желе, соки, виноматеріали) і заморожування.

Чорна смородина Ювілейна Копаня стійка до шкідників і хвороб, відрізняється підвищеною посухостійкістю і стабільною врожайністю. Її ягоди вживаються в свіжому вигляді, придатні для заморозки, приготування високоякісних продуктів переробки (соки, желе, виноматеріали).

Чорна смородина - неперевершене джерело вітамінів


Смородина є надзвичайно корисною, незамінною ягодою, що має унікальні властивості. Адже в ній міститься величезна кількість вітамінів і мікроелементів. При цьому чорна смородина набагато перевершує за вмістом вітамінів червону і білу.

Чорна смородина - безсумнівний лідер за вмістом аскорбінової кислоти. Саме тому ця ягода посіла особливе місце в списку цілющих ягід і широко використовується в народній медицині. Завдяки величезній кількості вітаміну С, а також інших речовин всього одна жменя чорної смородини здатна забезпечити організм необхідними речовинами. 35-40 ягід чорної смородини складають денну норму споживання вітаміну С організмом. Ця ягода дуже ефективна в лікуванні та профілактиці простудних захворювань, оскільки в її складі є сильні фітонциди, що вбивають ряд вірусів, зокрема вірус грипу. Вона добре впливає на процес кровотворення, стимулює відділення жовчі, розвантажує печінку. Чорну смородину застосовують при анемії, порушеннях обміну речовин.

Варто зазначити, що не лише ягоди смородини є джерелом вітамінів і біологічно активних речовин, а також листя та бруньки. Їх найкраще збирати з вирізаних пагонів ранньою весною. Молоде листя, гілки, нирки та ягоди чорної смородини використовуються з лікувальною метою.

Купити високоврожайні саджанці цієї неперевершеної за своїми якостями ягоди ви можете у нас вже сьогодні. Вся продукція без хвороб і шкідників, підходить для промислового вирощування. Всі саджанці підтверджуються наявністю сортових свідоцтв.

Зателефонуйте нам, якщо вам потрібні саджанці чорної смородини. Ми будемо раді плідній співпраці!