Реклама в метро Києва та Харкова дозволяє найбільш швидко і ефективно доносити інформацію про бренд до цільової аудиторії. Реклама в метро має свої особливості. При високому рівні повторних контактів, люди досить легко запам'ятовують назву бренду, особливо якщо рекламні матеріали подані грамотно і акценти в них розставлені точно.

Реклама в метро має дуже високий рівень ефективності для просування на ринок товарів і послуг масового споживання. Продукти харчування та напої, косметика, одяг, взуття, спортивні товари, вся електронна продукція, побутова техніка, товари для дітей та багато іншої продукції можна швидко та ефективно зробити популярними і затребуваними завдяки рекламі в метро. Споживчий кошик жителів великих міст включає в себе користування послугами стилістів, масажистів, салонів краси, косметологів, перекладачів, різних курсів, клубів, товариств. Це робить рекламу в метро для них дуже привабливою, такою, що дозволяє швидко розширити клієнтську базу. Високою віддачею у вигляді збільшеного попиту користується в метро реклама інтернет-проектів та інших специфічних товарів і послуг, які користуються попитом у жителів великих міст.

Компанія ТОВ «УкрТрансМедіа», що володіє широкими можливостями в секторі реклами в метро в Києві та Харкові, забезпечить для Вашої продукції, товарів та послуг ефективний формат, помітний дизайн, що запам'ятовується, і розмістить рекламні матеріали. Ми також проводимо аналіз ефективності проведеної рекламної компанії. Як правило, ефективність виявляється досить високою, так як ми в своїй роботі використовуємо найбільш інноваційні техніки і технології, які дозволяють швидко, просто і якісно просувати товари та послуги на споживчий ринок. Що б Ви не пропонували - сідла для поні, крісла-качалки або шоколадні батончики, ми зробимо так, що купити це захочуть всі! Ті, у кого немає поні, кого закачує у качалці і ті, хто солодке не любить в принципі. Неможливо? А це як взятися за справу.

Реклама в метро Києва та Харкова починається з того, що ми акцентуємо увагу покупця на Вашому товарі. Цей етап просто ловить і приковує ковзаючий по всьому навколишньому простору погляд потенційного покупця. Другий етап - необхідно викликати інтерес до рекламованого продукту. Інтерес наростає і переходить цілком природно в наступну фазу - виникнення потреби. Змусити хотіти саме Ваш товар - ось успіх будь-якого рекламного проекту. Тисячі аналогічних товарів представлені в гігантських асортиментних лінійках, а покупець шукає (!) Вашу продукцію - ось досягнення, домогтися якого можуть тільки самі професійні рекламні компанії. Ефективна реклама в метро Києва та Харкова відрізняється такими показниками:

- Головний слоган помітний, яскравий і такий, що запам'ятовується;
- Рекламні щити і стікери виконані максимально грамотно і з урахуванням привабливості колірної гами;
- Вся контактна інформація вказується в максимально зрозумілій формі.

Це один з основних критеріїв, які ми використовуємо при створенні рекламної продукції - зрозумілість. Потенційний покупець не губиться в здогадах і не додумує, що б це значило? При зрозумілості матеріалу розвивається правильна мотивація, яку ми прораховуємо спочатку. Концепція нашої реклами - це максимальна доброзичливість, позитивність, миролюбність. Ніякої нав'язливості в стилі плаката «Родина-Мать зовет!». Запам'ятайте, якщо хочете домогтися успіху, ваша реклама повинна:

- Привернути увагу;
- Викликати інтерес;
- Створити правильну мотивацію;
- Схилити до придбання саме цього товару чи послуги.

Запам'ятали? Дійте! А фахівці компанії «УкрТрансМедіа» завжди будуть раді застосувати свій досвід, знання і технології для створення і розміщення самої ефективної реклами в метро Києва та Харкова!