Мармур, поряд з гранітом - найбільш популярний з натуральних каменів. Люди здавна використовували мармур в архітектурі і при виготовленні скульптур. Одне з семи чудес світу - Храм Артеміди в Ефесі, прикрашають 125 колон з білого мармуру. З цього ж природного каменю геніальний античний майстер створив знамениту Венеру Мілоську, яка знаходиться нині в Луврі.

З античних часів мармур вважається одним з найбільш благородних будівельних матеріалів. Благородство та вишуканість мармуру цінувалися в усі часи, і сьогодні тремтливе ставлення до цього унікального природного каменю анітрохи не змінилося. Тому не дивно, що він є найкращим варіантом для виготовлення не менш благородного елемента житлового інтер'єру - каміна.

Чому каміни з мармуру користуються такою популярністю? У чому їх переваги в порівнянні з порталами з інших матеріалів?

Як відомо, камін в даний час - це не лише джерело тепла, але й естетичне доповнення, свого роду прикраса сучасного інтер'єру. І каміни з мармуру у цьому сенсі - поза конкуренцією. А сучасні психологи вважають, що час, проведений біля каміну, оздобленого мармуром, є хорошим антидепресантом.

Додаткову красу і благородство каміни з мармуру набувають завдяки неповторному малюнку вкраплень або прожилок. Кожна брила або плита мармуру має власну колірну гамму та індивідуальні особливості, що підкреслює його природне походження. А сучасні способи оброблення каменю надають виробам з нього різних ефектів. Приміром, шліфований або пиляний мармур підкреслює об'єм каміну, а полірований - чудово відображає гру вогню, штучно зістарений - вносить в інтер'єр будинку атмосферу античності. Крім того, каміни з мармуру чудово виглядають в поєднанні з бронзовими вставками, керамікою та деревом.

Разом з тим, мармур має досить піддатливу структуру, завдяки чому каміни з мармуру можуть стати справжніми дизайнерськими шедеврами, представляючи собою неповторні витвори мистецтва. Каміни з мармуру зазвичай мають рельєфне зображення та хитромудру форму. Відтінки мармуру, його фактура, наявність вкраплень і прожилок надають каміну унікального вигляду, мимоволі притягує до себе погляди. Мармур дозволяє створювати каміни в різних стилях: театральність в стилі ампір, з декоративними мотивами або чарівністю Провансу, сучасному хай-тек, містичному ар-нуво або марокканською первісністю.

Сучасні каміни являють собою високотехнологічні вироби з неповторним облицюванням, яке демонструє бездоганний смак власника і унікальність інтер'єру будинку. З усіх матеріалів саме мармур відповідає всім високим естетичним і функціональним вимогам, які пред'являються до таких самобутніх творінь дизайнерської і технічної думки, як домашні каміни.

Тихо потріскують дрова, живі і теплі язички полум'я за камінними гратами притягують до себе погляд неповторною грою, а ви сидите в кріслі навпроти, і неспішно смакуєте добре вино... Подібна ідилія - предмет мрій багатьох мешканців заміських будинків та котеджів. Каміни з мармуру - символ тепла, домашнього затишку і достатку. І навіть якщо в будинку є інші способи опалення, ніщо не зрівняється з каміном у вітальні.

Проте, виготовлення камінів з мармуру - трудомісткий процес, що виконується із застосуванням передових сучасних технологій обробки каменю, але, в той же час, з використанням майстерності і високохудожньої ручної роботи фахівців-каменерізів. При виготовленні одного порталу мармурового каміну може бути застосовано декілька видів обробки каменю: порізка та гідроабразивна різка, склейка і армування деталей, шліфування та полірування, різьблення та гравірування.

Мода і дизайн камінів змінюється не лише зі змінами в стилях, але й зі змінами прогресу. Технологічне обладнання для обробки каменю дозволяє створювати портали камінів від класичного стилю до ексклюзивного індивідуального замовлення, розкриваючи і підкреслюючи при цьому природну красу мармуру.

Саме тому сучасний камін з мармуру - високотехнологічне серце з граючим полум'ям за скляними дверцятами, поєднане з оригінальним облицюванням, яке підкреслює індивідуальність власника і неповторність інтер'єру. Мармурові каміни - натуральне обрамлення живої природної стихії вогню.

Природа наділила мармур своїм теплом, передала йому оригінальний малюнок і фактуру, імітація яких навіть при наявності сучасного обладнання представляється дуже складним заняттям. «Мармур Київ» є однією з небагатьох компаній, які також, як колись майстри минулого, цінують натуральну красу природного каменю, і пропонує ексклюзивні каміни з мармуру, які стануть справжньою «родзинкою» будь-якого приміщення.

Компанія «Мармур Київ» надає широкий спектр послуг по роботі з натуральним каменем в Україні, в тому числі і з мармуром. І якщо ви вирішили створити своє неповторне домашнє вогнище або прикрасити мармуром інтер'єр свого будинку, сміливо звертайтеся до фахівців підприємства.

Майстри «Мармур Київ» зроблять все можливе, щоб ваш будинок був затишним, теплим та гарним, і камін з мармуру став центральною частиною його інтер'єру!