Якщо холод застав вас зненацька або виникли проблеми з опаленням - турбуватися не варто. Існує дуже простий, економічний і цілком доступний спосіб вирішити цю проблему - настінний керамічний обігрівач, який відмінно зарекомендував себе як опалення для квартир, офісів, дитячих і лікувальних установ та інших приміщень. У вигляді додаткового, локального джерела опалення, картина-обігрівач подарує вам маленьке сонце, огортаючи вас приємним природним теплом.

Не є таємницею, що для людини дуже важлива температура оточуючого її середовища. Ось чому створення оптимального клімату в приміщеннях приділяється настільки велике значення, адже від цього залежить комфорт і самопочуття людини. Іноді доцільно використовувати декілька різних систем для обігріву приміщення одночасно. Найбільш раціонально розподілити і підтримати необхідну температуру приміщення допоможе керамічний обігрівач-картина, які випускає Інструментальна філія ПАТ «Київський завод «Радар».

Для розігріву приладу застосовується нагрівальний елемент нового покоління з великим коефіцієнтом тепловіддачі - розробка, яка раніше застосовувалася лише в оборонній промисловості СРСР. Завдяки своїй будові, керамічний обігрівач по праву можна вважати одним з найбільш довговічних та надійних приладів опалення. Термін служби такого пристрою більше десяти років. Обігрів приміщення здійснюється м'яким тепловим потоком, що по біофізичному впливу на організм людини відповідає сприятливому впливу сонця і створює винятковий тепловий комфорт. А абсолютна безпека обігрівачів-картин дозволяє використовувати їх в будь-яких приміщеннях: службових, житлових, виробничих.

При встановленні пристрою в дитячих закладах істотно збільшується комфортність перебування дітей і знижується їх схильність до простудних захворювань. Завдяки невисокій температурі поверхні і відсутності виступаючих частин, керамічні обігрівачі безпечні для дітей будь-якого віку. Робота обігрівача не впливає на якість повітря в приміщенні, так як температура його робочої поверхні порівняно невелика - близько 80 градусів. Отже, при контакті з поверхнею приладу волога, що міститься в повітрі, не випаровується, і не зменшується кількість кисню в приміщенні. Тобто, картина-обігрівач не спалює кисень, не піднімає пил, не висушує повітря.

Дуже корисною у наш час властивістю обігрівача-картини є економічність - його використання дозволяє знизити енерговитрати приблизно на 25% в порівнянні з показниками застосування звичайних обігрівачів. Ще одна перевага керамічної обігрівача-картини - його компактність та естетичність. Зовні він виглядає як звичайна картина, а завдяки великій різноманітності декоративних поверхонь, з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр.

Встановлення обігрівача займе не більше часу, ніж кріплення звичайної картини на стіну. Вам знадобиться лише дриль або перфоратор для того, щоб зробити отвір в стіні, в який забивається дюбель, вкручується саморіз, і на нього вішається обігрівач. Для роботи пристрою достатньо звичайної мережі в 220В.

Картина-обігрівач не вимагає особливого обслуговування. Його поверхня повністю вибухо- і пожежобезпечна, а розташування на стіні дозволяє заощадити житлову площу і максимально убезпечити здоров'я людей. А адже це дуже важливо для сімей, де є маленькі діти - дитина ніколи не обпечеться об обігрівач-картину і не простудиться від переохолодження.

Чи варто дивуватися, що керамічні обігрівачі ІФ ПАТ «Київський завод «Радар» знаходять нові сфери використання і користуються все більшим попитом?