Роберт Август Бош (Robert Bosch) народився 23 вересня 1861 року в місті Альбек поблизу Ульма. Батько Роберта Боша був заможним селянином. Він мріяв про те, що син стане священиком, аптекарем або вчителем. Але той завжди обожнював майструвати. Не випадково заснована ним згодом компанія отримала назву "Майстерня точної механіки".

 

Роберт Бош був не тільки натхненником і засновником знаменитого підприємства, але й одним з піонерів індустріального розвитку. Його вимогливість до якості винаходів і продукції фірми завжди мала на меті задоволення повсякденних потреб людей. Усе своє довге життя (1861-1942) Бош сповідував верховенство практики над теорією. Назвавши компанію своїм ім'ям, Роберт Бош втілив у ній створені ним цінності, які є актуальними і сьогодні.

 

Девізом своєї фірми він зробив слова: "Краще втратити гроші, ніж довіру". У той час електротехніка знаходилася в зародковому стані, і знаменитий сьогодні концерн починався з невеликих майстерень, але вже до початку Першої Світової Війни Роберт Бош був вже одним з найуспішніших підприємців в Німеччині, річний дохід якого оцінювався в чотири мільйони марок.

 

Успіх для нього означав не лише економічний розвиток, а й поліпшення умов життя та праці. Бош розвивав принципи, які актуальні і сьогодні. Вони задають правильний напрямок для розвитку майбутнього. Погляди Боша на організацію виробництва багато в чому випереджали свій час: ще в 1906 він впровадив на своїх підприємствах восьмигодинний робочий день, був палким прихильником свободи торгівлі, виробничого арбітражу.

 

Протягом усього свого життя Роберт Бош щиро вірив у те, що успіх у бізнесі грунтується на довірі партнерів і високій якості продукції. З його, на перший погляд, простими девізами: "Продавати найкраще з найкращого", "Задоволення Ваших партнерів по бізнесу набагато важливіше хвилинної вигоди" - Роберт Бош перетворив свій невеликий цех у бізнес світового рівня.

 

Сьогодні, як і колись, підприємства з маркою винахідника Bosch прагнуть випускати практичну техніку. Фірма продовжує створювати надійні та довговічні машини, які полегшують життя людям, які користуються ними в повсякденному житті.

 

Компанія «Дінстех» продає відому в усьому світі техніку марки Bosch, яка завдяки хорошій якості, сучасному дизайну і постійному удосконаленню кожен день підтверджує високий статус виробника і завойовує все більшу довіру покупців.