Комп'ютерна програма порталу «Укрбізнес» «Пакети реклами в інтернеті» успішно пройшла процедуру реєстрації як об'єкт авторського права. Відтепер виключне право на винахід належить його розробникам, і охороняється Законом.

Свідоцтво про реєстрацію по суті - підтвердження унікальності послуги, яку пропонує своїм клієнтам Портал, і гарантія захищеності продукту. Всі майнові та немайнові права на комп'ютерну програму «Пакет реклами в інтернеті UB-Gold» тепер офіційно закріплені за її розробниками.

«Ми подавали заявку на реєстрацію авторського права саме на пакет реклами Gold, оскільки в його сервісні можливості входить весь комплекс рекламних послуг, які ми надаємо, - коментує подію директор порталу« Укрбізнес »Валентин Цейко. - У пакеті Gold прописані всі опції пакетів Standart і Premium, і навіть більше. Так що всі наші послуги надійно захищені Законом України «Про авторське право та суміжні права. Ми є власниками, як немайнових прав, так і виключного майнового права ».

Пакети реклами «Укрбізнесу» справді виявилися проривом в світі реклами, запропонувавши новий, комплексний підхід до вирішення питання просування і об'єднавши всі види інтернет-реклами в одному пакеті. Крім високої ефективності, і простоти «в експлуатації», пакети реклами володіють ще однією важливою властивістю: вони дуже економні, і коштують набагато менше, ніж роздрібна купівля аналогічних послуг. До того ж, Портал постійно розвиває пропоновані сервіси, і розширює коло можливостей своїх клієнтів. Щоб скористатися унікальними можливостями пакетної реклами, заходьте на www.ukrbiznes.com і реєструйте ваше підприємство. Купуйте авторські пакети реклами, які на весь рік забезпечать вас якісною різноплановою рекламою, заощаджуючи ваші сили і засоби, працюючи за вас!

Портал «Укрбізнес» (www.ukrbiznes.com) - найбільший український інформаційний бізнес-ресурс - вже протягом 6 років займається створенням співтовариства елітних українських підприємств і їх просуванням в мережі Інтернет. На сьогоднішній день у каталозі підприємств України Порталу зареєстровано 85 000 тисяч підприємств. Щодня портал відвідує більше 30 000 чоловік.