Реклама на транспорті сьогодні стає невід’ємним елементом міста. За словами спеціалістів транзитна реклама працює 18 годин і привертає набагато більше уваги, аніж статичний носій.

- Маючи свій бізнес, я рекламувалася на різних рекламоносіях і виявила, що реклама на транспорті принесла найкращі результати. Саме це і підштовхнуло зайнятися рекламою на транспорті. Реклама на транспорті має ряд переваг перед стандартними рекламоносіями:
не псує архітектуру міста; не дратує, перериваючи фільм, передачу чи улюблену пісню;
не губиться, як листівка; не стоїть на місці! Вона: привертає увагу пасажирів, водіїв та пішоходів; працює без перерви 18 годин на добу; вражає розміром рекламної площі; рухається обраним багатокілометровим маршрутом; підвищує рейтинг та авторитет компанії; проводить швидку та якісну PR-акцію; збільшує кількість потенційних клієнтів; інформує та легко запам’ятовується; забезпечує активний вихід на ринок; швидко виправдовує вкладені кошти! Над Вашою рекламою працюватиме наша команда професіоналів!

- Звідки «Перспектива» черпає натхнення для кожного клієнта?

- Щоб черпати натхнення, потрібно любити те, що ти робиш. Команда «Перспективи» живе рекламою,

Щоб черпати натхнення, потрібно любити те, що ти робиш. Команда «Перспективи» живе рекламою

тому діяльність усіх працівників надихає свіжими та креативними ідеями, голова кожного – генератор екстравертних ідей, які синтезують у якісну та дієву рекламу з широко відкритими очима на світ.

- З чим ви зіштовхувались у зовнішній рекламі і що виявилось найважчим на цій «кухні»?

- Найважче на «кухні» зовнішньої реклами – негативний попередній досвід клієнта в рекламі з іншими агентствами, адже ми надаємо якісне та гарантійне обслуговування протягом всієї рекламної кампанії.

- Розкажіть про смаки ваших клієнтів, якій рекламі надають перевагу?

- Рекламну компанію РА «Перспектива» будує не тільки для клієнта, все залежить від сфери діяльності замовника та кінцевого споживача. Лише тоді, враховуючи особливості та специфіку, створюється максимально ефективний макет та маршрут.

- Як РА «Перспектива» почуває себе серед конкурентів? Чи є вони у вас?

- Конкуренція присутня зараз практично у будь-якій сфері. Лише на фоні конкурентів можна вдосконалюватись, щоб бути найкращими. Ми враховуємо чужі помилки та обходимо «граблі», які можуть «вдарити». Наші переваги у тому, що ми постійно розвиваємося, надаємо нові цікаві пропозиції та завжди якісні послуги.

Наші переваги у тому, що ми постійно розвиваємося, надаємо нові цікаві пропозиції та завжди якісні послуги.

- Зараз існує думка, що зовнішня реклама віджила своє, через її масовість. Як ви це прокоментуєте?

- Зовнішня реклама завжди буде в топі, адже це швидкий та ефективний спосіб донесеня та сприйняття інформації. З розвитком рекламного ринку зовнішня реклама набуває лише нових та вагомих переваг, які дають бонуси та 100% результату замовникам.

- Для ефективності реклами на телебаченні потрібно максимум креативу, а що найважливіше в оформленні зовнішньої реклами?

- Як же нам без креативу? Неважливо, що це: чи це реклама на телебаченні, чи оформлення зовнішньої реклами, творчі ідеї використовуються завжди, адже потрібно врахувати побажання замовника, сприйняття споживача та навіть геометричні особливості місця розміщення реклами. Також важливим є: точність та лаконічність рекламного звернення, грамотне поєднання зображення та тексту, читабельність і кольорова гама.

-  З вашого досвіду, який вид реклами в транспорті має найкращий вплив на пересічну людину?

- Я переконалася, що найкращий вплив на пересічну людину мають нові різновиди реклами. Наприклад, чохли для сидіння, які є ефективними рекламоносіями вже понад рік. Нещодавно ми запустили банерні розтяжки, які розміщені в передній частині салону транспортного засобу та привертають увагу пасажирів усього салону. Такі рекламні носії дають швидкий результат і є ідеальними у співвідношенні ціни та якості.

- Який із видів реклами, запропонованих вами, є найкращий у співвідношенні ціни та якості?

- Розміщення реклами на чи в транспорті завжди приносить успішний результат компанії. Наші дослідження, враховуючи пасажиропотік одного транспортного засобу, на прикладі банерної розтяжки, показують, що за 1 копійку можна мати 3 людиноконтакти. Ненав’язливим, але ефективним способом замовник отримує ефективну віддачу - споживачів його товарів або послуг.

- На вашу думку, які тарифи на зовнішню рекламу сьогодні і наскільки вони є доречними?

- Ціни на зовнішню рекламу сьогодні значно нижчі, ніж вартість оголошень на радіо, телебаченні, в газетах та журналах, але результативність набагато вища.
Орендуючи 1 бігборд на місяць, клієнт може отримати рекламу на 2 маршрутках. Окрім того, середньостатистичний маршрут має протяжність 35 км (одне коло). За день транспортний засіб проїжджає близько 500 км. Бігборд, в свою чергу, охоплює територію радіусом 100 м, максимум 200 м. Твердження дослідників доводить, що рухомий об’єкт привертає набагато більше уваги ніж статичний. Саме тому,  для ефективної рекламної кампанії РА «Перспектива» пропонує Вам скористатись транзитним видом реклами.

- В чому полягає психологія зовнішньої реклами? Як ви вважаєте, що є її найдієвішим елементом?

- Як я вже казала, реклама на транспорті сприймається значно позитивніше у порівнянні з іншими видами реклами. Ступінь лояльності до такої реклами в 8.5 разів вищий у порівнянні з іншими ЗМІ. Транзитна реклама розрахована на масову аудиторію і завжди близька до мільйонів жителів міст, які знаходяться в транспортному потоці, світлофорі чи на пішохідній частині вулиць. Така реклама доносить потрібну інформацію навіть до тих споживачів, які не мають часу на інші ЗМІ, але є потенційними споживачами.

- Багато рекламних компаній використовують «заборонені прийоми» для підвищення ефективності реклами. Чи існують у «Перспективі» табу щодо створення зовнішньої реклами?

- РА «Перспектива» чітко дотримується Закону України «Про рекламу». Ми не порушуємо морально-етичні норми, не використовуємо зображення насильницького характеру, із тютюном, зброєю та ін.

Дякуємо Вам, Віто Олексіївно, за цікаву розмову. Портал “Укрбізнес” бажає Вам та Вашій команді невичерпного креативу та нових підкорених висот в рекламі.

Спілкувалась Ольга Шевчук