Товар, завезений з-за кордону, обов'язково проходить митний контроль. Митне оформлення вантажів передбачає собою ряд операцій, що проводяться чітко в рамках законодавства і нормативних документів державного митного комітету. Митне оформлення проводиться з метою контролю та засвідчення відомостей про вантажі та транспортні засоби, які переміщуються через кордон окремої держави.

Імпортери з досвідом знають, що митне оформлення вантажів - процедура непроста, самостійне оформлення необхідної супровідної документації може приховувати чимало труднощів і проблем. Тому, наступна інформація для тих, для кого питання митного оформлення вантажу - актуальне.

Що потрібно знати про митне оформлення вантажів?

Сама процедура митного оформлення вимагає певних витрат - платяться митні платежі, які включають в себе збір, ПДВ (податок на додану вартість), утилізацію та інші митні збори. Крім того, необхідно надати сертифікат та дозвіл, що підтверджуюють, що дотримані заходи щодо нетарифного регулювання при ввезенні або вивезенні товарів. Є пакет документів, які потрібно підготувати для проходження митного контролю. Всі документи, необхідні для митного оформлення, надаються у вигляді оригіналів або копій, завірених декларантом уповноважених органів, або завірених у нотаріуса. При наданні копій, митний орган обов'язково перевіряє їх на відповідність оригіналам.

А якщо врахувати складність митного законодавства, України, закритість митних органів та просто величезну кількість внутрішніх нормативних актів, якими вони користуються, то пересічному підприємцю не вистачить ніякого часу для того, щоб відстежувати всі зміни і, тим більше, привести всю свою документацію у відповідність до вимог Митного і Податкового кодексів України.

Тому, безсумнівно, митне оформлення вантажів є головною запорукою успіху внутрішньо-економічних відносин. Велику, можна сказати домінуючу, роль при митному оформленні товарів при імпорті та експорті грає надійний, кваліфікований митний брокер, який розбереться у всіх тонкощах процесу, і завжди буде тримати руку на пульсі законодавства нашої країни. Саме тому, вибір компанії-митного брокера - важливий етап імпортних операцій.

Компанія «ABC Global Freight Forwarding Group» - експерт в області митного оформлення вантажів та інших транспортних послуг. Митне оформлення вантажів - це один з головних напрямків діяльності компанії, яка надає повний комплекс послуг митного брокера (експорт/імпорт/транзит). Працюючи на ринку митних послуг з 1996 року, компанія успішно проводить митне очищення вантажів на всіх митних постах м. Одеси.

Важливо зрозуміти, що митне оформлення вантажів - це складний процес, який включає в себе і формування комплекту документів, і взаємодію з митними органами, та сплату податків і мит. У кожному індивідуальному випадку тільки фахівці зможуть проаналізувати ситуацію і запропонувати оптимальний спосіб митного оформлення, гарантуючи оперативність і дотримання митного законодавства.

Звертайтеся в компанію «ABC Global Freight Forwarding Group» - будуйте фундамент внутрішньо-економічних відносин з професіоналами своєї справи.