Проблема доставки вантажу цілим та непошкодженим — актуальна завжди та стосується будь-яких перевезень в межах країни, міжнародних перевезень. Як уберегти свій вантаж від пошкоджень, а власний бізнес від проблем, які переваги та особливості приховують морські контейнерні перевезення — відповідь на ці питання читайте далі.

Сьогодні існує чимало способів транспортування вантажів на великі відстані: починаючи від традиційних автоперевезень, доставки залізничним шляхом та авіаперевезень. Але усе частіше експерти сходяться на думці, що морські контейнерні перевезення є найбільш прийнятними, якщо потрібно доставити вантаж на велику відстань з мінімальною затратою коштів. Міжконтинентальні перевезення здійснюються морським шляхом майже у 100% випадках. Цей вид транспортування гарантує надійність і дешевизну, морські перевезення вважаються рентабельними і дешевими в порівнянні з автомобільним та залізничним транспортом.

Доставку можливо здійснювати по усьому світі, транспортуючи вантажі різних габаритів і маси. А масові засоби моніторингу здійснюють контроль, що виключає псування товару або його розкрадання.

Морські контейнерні перевезення — найбільш зручний і ефективний спосіб доставки вантажу. Як правило, в контейнерах транспортуються тара, штучні товари, можна транспортувати сипучі, рідкі речовини. Контейнери дозволяють забезпечити безпеку вантажу в дорозі та доставити товар з мінімальними затратами коштів. Крім того, міжнародні контейнерні перевезення вигідні у тому, що скорочують час навантаження-розвантаження та перевантаження.

Саме контейнери дають можливість доставляти товари кількома видами транспорту за технологією «від дверей до дверей».

Саме контейнери дають можливість доставляти товари кількома видами транспорту за технологією «від дверей до дверей».

Морські контейнерні перевезення здійснюються через морські порти, оснащені обладнанням для обробки контейнерних вантажів.
Коли мова йде про збереження цілим та неушкодженим вашого товару, як ніколи важливо підібрати не лише вдалий вид транспортування, але і логістичну компанію.

Компанія «ABC Global Freight Forwarding Group» на ринку логістичних послуг понад 12 років. Фірма здійснює морські контейнерні перевезення вантажів з будь-якої точки світу до портів м.Одеса, м.Іллічівськ. «ABC Global Freight Forwarding Group» співпрацює з такими судноплавними лініями як СМА, MAERSK, Mediterranean Shipping Company SA, ZIM, CSAV, ADMIRAL Container Lines INC, ARKAS. З найбільшими операторами даного ринку підписані річні контракти по спецставці з мінімальними термінами доставки.

Головна відмінна риса компанії «ABC Global Freight Forwarding Group» - швидкість та надійність. Якщо ви шукаєте логістичну компанію, яка здійснює морські контейнерні перевезення, звертайтесь до «ABC Global Freight Forwarding Group». Фірма також здійснює митне оформлення вантажів, перевезення небезпечних вантажів, надає складські послуги тощо.

Детальна інформація за контактними номерами телефонів.