Підприємства, які неодноразово стикалися з процедурою контейнерних перевезень, з власного досвіду знають, що у цій справі важливе замовлення цілого комплексу послуг. Невід’ємною частиною перевезень є внутрішньопортове експедирування вантажів. Воно, у свою чергу, має забезпечувати поставку продукції на склад для тимчасового зберігання, контролювати внутрішньопортові операції, пов’язані з вантажами, процес підготовки та власне проведення митного оформлення. Що потрібно для успішного проведення цих операцій, яка специфіка внутрішньопортового експедирування вантажів — про це та інше читайте далі.

Внутрішньопортове експедирування зобов’язане контролювати рух усередині порту і організацію його транспортування, з метою скорочення локальних витрат (штрафи за наднормативне зберігання, додаткові переміщення), а також строків його термінальної обробки та митного оформлення.

Виконання всіх митних і портових операцій з вантажами, без участі власника вантажу — це найвищий рівень надання експедиторських послуг. Високоефективне експедирування вантажів включає контроль своєчасної здачі порожньої тари, вирішення питань, пов'язаних з вивезенням вантажів з порту і подальшої їх доставки у точку призначення. Підготовка комплекту товаросупровідних документів повинна включати отримання сертифікату відповідності, відповідності вимогам пожежної безпеки, відповідності технічним регламентам, відповідності санітарно-епідеміологічним нормам.

Внутрішньопортове експедирування здійснюється спеціальною компанією, що має договір з адміністрацією морського порту на виконання всіх зазначених робіт. Вантажовласник (його експедитор) при відвантаженні вантажу на експорт укладає договір на надання послуг з внутрішньопортового експедирування з морським портом, делегує свої зобов'язання зазначеній компанії. При імпорті підставою для виконання робіт стає договір фрахту морського тоннажу, укладений між вантажовідправником (експедитором) та морським перевізником. Робота внутрішньопортового експедитора тісно пов'язана з роботою суднового агента, що представляє інтереси морського перевізника.

Компанії, для яких контейнерні перевезення, внутрішньопортове експедирування вантажів — це звичні процедури і невід’ємні моменти їх діяльності, знають, що дуже велику роль відіграє компетенція експедиторської компанії.

Якщо вас цікавить, де знайти хорошу компанію, тоді портал Укрбізнес пропонує вашій увазі надійного перевізника - ABC Global Freight Forwarding Group. Фірма пропонує повний комплекс послуг з доставки, митного очищення вантажів, експедирування і транспортування вантажів по Україні та за кордоном за системою "від дверей до дверей". Компанія гарантує швидкість доставки, відповідальність та надійність у співпраці з клієнтами.

Зв’язатись з компанією можна за контактними номерами телефонів.