Зефір та мармелад - одні з улюблених дитячих солодощів. На сьогодні український ринок перенасичений такими ласощами, проте важливо не забувати про правильний вибір якісної продукції!

Корисні та натуральні солодощі – це міф чи реальність?

Одним з кращих виробників даної продукції на території України вважається компанія Родина, якість продукції якої підтверджена сертифікатами та нагородами.

ТМ Родина - лауреат золотих медалей за високоякісну зефірну продукцію!

Солодощі ТМ Родина виготовляються лише з натуральної сировини, вони не містять консервантів та ГМО. Жорсткий контроль якості продукції, який здійснює компанія Родина, відбувається безпосередньо на кожному етапі виробництва солодощів, починаючи з приймання вхідної сировини до відвантаження готової продукції. На підприємстві інтегрована система менеджменту якості за вимогами стандарту ISO 9001 та HACCP.

Зефір та мармелад компанії Родина набув популярності серед покупців завдяки своїм високим споживчим властивостям. Продукція містить вітаміни, природні збалансовані речовини та мінерали. Саме вони забезпечують життєдіяльність організму.

Зефір та мармелад ТМ Родина виготовляється з патоки, цукру, лимонної кислоти та пектину, який виступає желюючою речовиною.

Солодощі, які реалізує компанія Родина, не містять жиру, вони малокалорійні і забезпечені корисними речовинами. Тому побавити себе солоденькими ласощами - зефіром та мармеладом - можуть навіть стрункі красуні, які дбають про фігуру.

Як барвник для мармеладу та зефіру компанія Родина використовує виключно натуральні компоненти — це буряковий екстракт та хлорофіл, куркумін, бетанін та лютеїн.

Якість, ціна та гарантія

Компанія Родина виробляє досить широкий асортимент зефірної та мармеладної продукції. Фірма реалізує 13 видів зефіру та 9 видів мармеладу.

Продукція компанії належить до середнього цінового сегменту. Вона розрахована на споживачів різних верств населення. Підприємство пропонує вигідні умови для дистриб’юторів. А для постійних клієнтів існує гнучка система знижок.

Міністерство охорони здоров’я ухвалило, що зефір — це найкращі солодощі для дітей. Компанія Родина гарантує якість солодощів власного виробництва. Адже саме мармелад та зефір рекомендують педіатри як перші солодощі для дитини.

Купити продукцію компанії Родина можна у магазинах Одеси, Донецька, Полтави, Харкова, Сум, Дніпропетровська, Рівне, Києва та інших міст.

За детальнішою інформацією переходьте за посиланням - http://rodyna-tm.ub.ua/about-company.

Завітайте до компанії Родина та купуйте корисні та безпечні солодощі від "золотого" виробника!