Уже зовсім скоро у країні розпочнеться справжній ялинковий переполох. Клієнти братимуть в облогу магазини з надією вигідно купити штучну ялинку. Щоб як слід підготуватись до передноворічного сезону власникам торгових мереж, супермаркетів, магазинів, оптовим реалізаторам  саме час знайти надійного виробника ялинкової продукції. Сьогодні і займемось пошуками...

Поки ваші конкуренти шукають, де купити ялинки оптом за кордоном, намагаючись не прогадати з якістю і задовольнитись ціною, провідний вітчизняний виробник України ТОВ «Квазар» пропонує широкий асортимент штучних ялинок, сосен оптом, а також новорічних прикрас для дому.

Що ви отримуєте, купуючи штучні ялинки у компанії «Квазар»?

По-перше, звернувшись до компанії «Квазар», ви отримуєте широкий асортимент штучних ялинок різноманітного дизайну, розміру, в широкій колірній гамі. По-друге, і найважливіше, уся продукція компанії проходить санітарно-епідеміологічну сертифікацію та виготовляється на обладнанні провідних виробників України та Європи. Компанія реалізує штучні ялинки оптом, які мають усі необхідні сертифікати відповідності та походження.

Штучні ялинки виготовляються з безпечної сировини, вони є морозо- та вогнестійкими, легкі у монтажі та демонтажі.

Оптовикам, торговельним мережам, магазинам, ринкам компанія пропонує взаємовигідні умови, гнучку систему знижок в залежності від термінів оплати та обсягів продукції, що продається. Отож, не пропустіть можливості.

Усупереч думці, що аромат свята у дім приходить саме із живою ялинкою, сьогодні зростає інтерес до штучних красунь. Це набагато практичніше — монтувати і демонтувати таку ялинку значно простіше; вигідніше, оскільки купується така річ не на один рік. І найголовніше, штучні ялинки — це гуманна альтернатива вирубуванню живих красунь. Враховуючи те, що дуже велика частина населення звертає увагу на такі переваги, попит на штучні ялинки є і буде. Тому і клієнтів не бракуватиме. Залишається тільки зробити усе, щоб задовольнити їх смаки.

І на останок, запам'ятайте...

...поки ви думаєте, ваші клієнти йдуть до ваших конкурентів. Отож, поспішайте поповнити асортимент власного магазину новинками. Телефонуйте, пишіть, заходьте до компанії «Квазар» уже зараз. І ваші клієнти обов’язково оцінять ваші старання належним чином, а “скрипка” вашого бізнесу гратиме найкраще.

Завантажити прайс-лист на штучні ялинки оптом можна тут.

За детальною інформацією телефонуйте за контактними номерами телефонів:  +380960911318