В даний час тягачі використовують всюди. Зокрема їх використовують для перевезення легкових авто, транспортування будівельної техніки, негабаритних вантажів і для багатьох інших цілей. Але питання про правильний вибір тягача актуальний завжди. У цій статей ми пропонуємо посібник з вибору тягача.

 

Тягач - техніка не настільки дорога, скільки вимагає надалі спеціального технічного обслуговування. Їсть тягач пальне, причому не мало. Вимагає додаткового великого простору для подальшого обслуговування. Звідси напрошується висновок, що потенційний покупець повинен ставитися до вибору і подальшої купівлі техніки максимально відповідально.

 

Про що це говорить?
Слід для початку визначитися, для яких завдань буде використовуватися тягач. Виділити всі види операцій, які він повинен буде робити.

 

Знайдіть питання на наступні відповіді:

- Де він буде використовуватися?
- В яких умовах буде експлуатуватися тягач?
- Що буде перевозити?
- Які дороги долати?
- Частота роботи тягача?

 

Припустимо, коли мова йде про транспортування важких конструкцій, то це одне, а якщо про перевезення великогабаритної техніки, то це зовсім інше.

 

Перше, на що слід звертати увагу при виборі тягача, - потужність двигуна. Завдяки їй відразу можна розрахувати, якою максимальною вантажопідйомністю володіє тягач в умовах різних засобах перевезення.

 

Обов'язково поцікавтеся, якій зчіпний пристрій стоїть на машині, оскільки саме ця характеристика впливає на радіус розвороту. Заздалегідь прорахуйте, де і в яких умовах вам буде потрібен той чи інший радіус.

 

Якщо Ви маєте намір використовувати тягач в сільській місцевості по бездоріжжю, тоді дивіться на величину кліренсу.

 

І ще хотілося б наостанок зауважити: якщо ви зважилися все таки на покупку тягача, то обов'язково звертайте увагу на виробника, вважаючи за краще тих, хто більше часу перебуває на ринку техніки. Такий виробник за час роботи максимально вдосконалює свою техніку, і «слабких місць» у такої техніки найчастіше немає.

Джерело: http://www.nikolaevtrucksale.com