Посадка малини завжди пов'язана з певними трудовитратами на ділянці. І, безумовно, витративши на посадку саджанців та догляд за ними велику кількість часу, ви очікуєте, що це принесе найкращий врожай. Швидше за все, ви вже стикалися з ситуацією, коли після посадки саджанців ви отримували досить скромний результат. Причин цього може бути декілька, але головний фактор, що впливає на те, наскільки багатим буде урожай - це сорт саджанців, які ви вирощуєте. Тому перше, що вам потрібно - це вибрати саджанці малини сортів, які відрізняються максимальною врожайністю.

Грамотно підійти до вибору посадкового матеріалу - це забезпечити собі половину успіху. Дуже важливо не купувати саджанці на ринку. Звертайтеся тільки в перевірені господарства. Одним з таких господарств є ОПГ Анастюк. Фахівці цього господарства весь час стежать за вимогами ринку та своєчасно на них реагують. А це дає можливість отримати ягоди саджанці малини чудової якості. З саджанцями ремонтантної малини, вирощеної фахівцями розсадника ПП Анастюк, ви отримаєте найкращий урожай.

ОПГ Анастюк вирощує широкий асортимент саджанців різних сортів малини. Всі сорти мають свої переваги, але і серед них є свої фаворити, про які ми й поговоримо.

Малина Брусвяна - сорт, який плодоносить у рік посадки

Як садівникам-початківцям, так і тим, хто має вже досить великий досвід у вирощуванні малини, приємно буде дізнатися про сорт саджанців малини, який плодоносить вже в перший рік посадки. Це сорт малина Брусвяна. Надзвичайно врожайний сорт малина Брусвяна є новим сортом ремонтантної малини. Його кущі характеризуються сильним галуженням, вони високі (до 2 м), деревоподібні. Ця малина має багато потужних прямостоячих слабошипованих пагонів.

А які великі і смачні ягоди дарує цей сорт малини! Вони великі (вага - 12-15 г), рівномірного яскраво-червоного кольору. Плодоносить ця малина по всьому пагону. Уявіть собі, цей сорт малини дає врожай до 8 кг з куща. Тому вирощування саджанців сорту Малина Брусвяна можна назвати дуже перспективним у комерційному плані.

Феномен врожайності

Ще один високоврожайний сорт малини - Феномен. Цей сорт неспроста має таку назву. Адже його відрізняють феноменальна врожайність, прекрасні смакові якості і висока транспортабельність. Вирощування цього сорту малини стане для вас справжнім задоволенням. Адже йому не страшні ні спека, ні холод, адже до екстремальних умов він також проявляє феноменальну стійкість. Малина Феномен має соковиті, великі і щільні ягоди з вишуканим смаком і ароматом і прекрасними товарними якостями.

ОПГ Анастюк вирощує саджанці малини сортів Малина Брусвяна і Феномен, використовуючи найсучасніші технології та найкраще обладнання, яке забезпечує якісне зберігання посадкового матеріалу. Створіть малинове чудо на своїй ділянці і отримуйте насолоду від багатого врожаю цієї унікальної смачної ягоди.