Сучасні вентиляційні системи з успіхом усувають проблеми, які пов’язані з дедалі більшою герметизацією теперішніх будинків чи будівель. Адже встановлення пластикових вікон та броньованих дверей є причиною підвищення вологості та недостатнього притоку свіжого повітря.

Вентиляція будь-якого будинку – це дуже складна система, вибір якої залежить від цілого ряду різних факторів. Вентиляція приміщення в ході його проектування, повинна обов'язково враховувати всі технічні вимоги, а також правила безпеки. У свою чергу, це допоможе в значній мірі підвищити ефективність роботи вентиляції.

На сьогодні компанія Укрескон пропонує на ринок України широкий вибір вентиляційного обладнання. На заводі фірми виробництво продукції здійснюється відповідно до європейських стандартів якості. Спеціалісти компанії завжди порадять надійне вентиляційне обладнання, яке підійде саме для вашого приміщення чи оселі.

Обираємо вентиляційні решітки!

При організації повітрообміну в помешканні важливу роль відіграють вентиляційні решітки. Якщо розглядати вентиляційні решітки як пристрої для подачі потокового повітря, то вони можуть помітно впливати не тільки на розподіл, але і на параметри повітря.

При виборі вентиляційних решіток враховується безліч факторів, таких як: технологічний процес в приміщенні (наявність техніки, промислового устаткування, тепло- і вологовиділення), площа та інтер'єр. Не менш важливими є теплове навантаження на систему опалення, параметри системи вентиляції, вимоги до умов мікроклімату та санітарно-гігієнічні норми приміщення.

Вентиляційні решітки, як правило, підбираються за допомогою спеціальних показників номограм. Від цих показників залежить швидкість подачі та витрати повітря, що проходить через кожну вентиляційну решітку.

Стандарт якості вентиляційних решіток компанії Укрескон

- решітки мають естетичний зовнішній вигляд та легко вписуються в інтер'єр приміщень;

- не бояться вогкості і атмосферних впливів, не змінюють забарвлення і легко очищаються від пилу;

- фарбоване покриття не псується з часом, не змінює колір, але додає решіткам
гладеньку та блискучу фактуру;

- гарантії санітарно-гігієнічної безпеки для здоров'я людини;

- пожежна безпека;

- легкість монтажу і обслуговування.

Отож, достатня вентиляція є необхідною для створення адекватних умов для проживання чи праці. Вона має першочергове значення для доброго здоров’я та самопочуття людей.

Отримайте максимальну продуктивність вентиляційного обладнання з компанією Укрескон!