Дизельні мотоблоки мають багато переваг. Дизельні двигуни більш економічні, тому вони чудово переносять такі навантаження, як культивація, оранка та підгортання. У порівнянні з бензиновим мотором дизельний мотоблок має більший моторесурс.

Якісні мотоблоки від кращих виробників постачає на ринок України компанія INSTRADE. Це мотоблоки Kipor, Форте, Садко, Зоря. Вони відрізняються стабільною роботою в найскладніших умовах, що підтверджують сертифікати якості. Легкі в експлуатації, вони не вимагають зайвих витрат енергії. А їх функціональні можливості досить великі. Зупинимося на деяких моделях, пропонованих компанією INSTRADE.

Дизельний мотоблок Kipor

Мотоблок Kipor - це найкращий помічник у вашій роботі. Його відрізняють прекрасна якість і чудові технології в роботі двигуна, які є запорукою продуктивності протягом всього терміну експлуатації. Управління розташоване в кермовій частині і має шість передніх і дві задніх швидкості. А ланцюговий редуктор і спеціальне примусове охолодження додадуть вашому дизельному "другу" особливу привабливість. Двигун розташований в верхній частині всієї конструкції і надійно захищений від попадання пилу, сміття та бруду.

Дизельний мотоблок Садко

Дизельний мотоблок Садко стане справжнім трудівником на вашому городі. Адже він здатний обробити ділянки розміром 30 соток і більше. Цей мотоблок відрізняють поліпшений повітряний фільтр в масляній ванні, який є гарантією надійного захисту двигуна, а також економічний дизельний двигун, який дозволяє працювати мотоблоку на великих територіях з мінімальною витратою палива. Шліцьовий вал відбору потужності дозволяє оснащувати мотоблок різним навісним обладнанням. А фара освітлення призначена для зручного пересування і роботи в темний час доби.

Ергономіка мотоблока також на найвищому рівні. Це характерна риса всієї продукції Sadko. Рукоятки управління можуть як нахилятися для більш природного положення, так і все кермо може повертатися на 180 градусів. Ця конструкція забезпечує зручність роботи з валом відбору потужності та аксесуарами, які до нього приєднуються.

Компанія INSTRADE пропонує якісний, сертифікований товар, а також сервісний супровід покупки, завдяки якому ви заощадите час і гроші. Досвідчені фахівці компанії допоможуть вам вибрати дизельний мотоблок, який оптимально підходить для вирішення вашої задачі.