Футбол люблять всі: за його красу, захопливість і азарт. Але не всі замислюються над тим, що футбол - це не тільки гравці світового рівня і неймовірні трюки. По-справжньому гра буде красивою, коли їй відповідатиме якісне спортивне обладнання. Футбольні ворота, м'ячі, футбольні сітки - це така ж невід'ємна частина футбольного дійства, як і футбольна команда, тренери і судді.

Однією з ключових "фігур" на футбольному полі є футбольні ворота. Вони - своєрідна кінцева мета для гравців. Адже, як ми знаємо, основне завдання футбольної команди - це пройти до воріт суперника і забити гол, під захоплені крики та овації своїх уболівальників.

Згідно з правилами футболу професійні стандартні ворота повинні мати ширину 7 метрів 32 сантиметри і висоту 2 метри 44 сантиметри. Втім, сучасний ринок спорттоварів пропонує набагато ширший вибір футбольних воріт згідно з особливостями використання та на будь-який гаманець.

Компанія Укрспортобладнання - одне з небагатьох підприємств, яка не перший рік пропонує на ринку України якісне спортивне обладнання: футбольні ворота, м'ячі, сітки для футболу, баскетболу, волейболу тощо.

В асортименті компанії є сучасні професійні футбольні ворота, які виготовляються зі сталі, алюмінію і є стаціонарними.

Для внутрішньодворових майданчиків, стадіонів спортивних комплексів і спортшкіл можна купити менш дорогі варіанти футбольних воріт. Серед них: міні-футбольні, вертикально-підйомні, розбірні.

Для змагань юніорів або тренування професійних команд часто використовують ворота розміром 5 на 2 метри. Такі ворота надійно кріпляться до землі чи підлоги. Вони мають пропорції професійних воріт і чудово підійдуть на невеликі стадіони. Також ці футбольні ворота часто встановлюють на шкільних спортивних стадіонах.

Футбольні ворота від компанії Укрспортобладнання - це новітні технології, європейська якість, сучасні матеріали зі спеціальними компонентами, що дозволяють захистити ворота від різних негативних атмосферних явищ. У найкоротші терміни фахівці Укрспортобладнання зможуть вам встановити ворота на будь-якому спортивному майданчику або в тренувальному залі.

Весь спортивний інвентар відповідає стандартам якості та гігієнічним нормам нашої країни. У нас ви завжди знайдете все необхідне обладнання для проведення футбольних змагань.

Укрспортобладнання - це команда кваліфікованих спеціалістів, яка професійно підходить до вирішення всіх питань. Основними принципами роботи компанії є надійність, якість і безпека вироблюваного устаткування. Детальніше про можливість співпрацю з виробником, читайте тут: http://ukrsport.ub.ua/uа/