Під час поверхневого обробітку ґрунту за традиційними технологіями використовується значна кількість знарядь та машин, які виконують різноманітні технологічні операції. А саме, боронування, вирівнювання, культивація, прикочування. При цих процесах збільшується кількість проходів по полю, значно ущільнюється ґрунт, зростають витрати палива та праці.

Для того, щоб зменшити вищезгадані показники при поверховому обробітку ґрунту, рекомендується використовувати культиватори. ФОП Руденко пропонує культиватори КРН-5,6. При використанні даного обладнання в порівнянні з традиційними агрегатами зменшуються витрати палива та затрати праці на 15-20%, продуктивність збільшується на 30-40 %.

ФОП Руденко — один з лідерів на українському ринку, який реалізує ґрунтообробну техніку та запчастини до неї.

Культиватор КРН-5,6 призначений для міжрядкової обробки 9-ти рядних посівів кукурудзи, соняшнику, рицини та інших просапних культур. Ґрунтообробне обладнання від ФОП Руденко забезпечує якісне розпушування ґрунту в міжряддях на задану глибину із знищенням бур'янів. Паралелограмна підвіска секцій робочих органів забезпечує копіювання рельєфу ґрунту, а шини атмосферного тиску та прогумовані катки культиватора можуть самоочищуватися від налиплого бруду. Також на культиваторі КРН-5,6 передбачений варіант використання агрегату для суцільної культивації з використанням плоскоріжучих однобічних лап.

Надійний культиватор ФОП Руденко складається з таких комплектуючих, як лапи плоскоріжучі однобічні (праві і ліві) та лапи стрілчасті. Також він складається з наступних частин і відзначається наступними особливостями:

- кріплення до бруса рами. Воно проводиться двома хомутами та скобою «ластівчин хвіст», що підвищує надійність кріплення й виключає зміну ширини міжрядь під час роботи.

- конструкція паралелограмного механізму секцій.
1. в обіймах запресовані металокерамічні втулки із закладеним в них мастилом, а також встановлена додаткова маслянка.
2. встановлено подвійний захист від подання пилу та бруду — пильовик та ущільнювальне гумове кільце
3. в обіймах встановлена вісь, виготовлена методом механічної обробки, із закріпленими на ній по обидва боки тяговими пластинами.

Дані конструктивні особливості дозволяють підвищити термін служби паралелограмного механізму без ремонту та гарантують постійну ширину захисної зони.

- копіювальні колеса секції. Встановлено широке копіювальне колесо, що дозволяє краще копіювати ґрунт незалежно від вологості.

- конструкція секції. Забезпечує жорсткість конструкції та дозволяє стабільно витримувати ширину захисної зони.

- кріплення робочих органів на секції. Робочі органи закріплені на прямокутної трубі, яка гарантує надійність кріплення та якість виконання технологічного процесу.

- підкормове пристосування для внесення сипучих мінеральних добрив. Дозування подачі добрив з бункера в тукопровод проводиться за допомогою котушки, яка виготовлена з поліаміду. Саме це дає можливість витримувати рівномірність подачі, точність норми висіву, а також виключає мимовільне висипання добрив при непрацюючому механізмі.

- пристрій для стрічкового внесення гербіцидів і касового (рідкі мінеральні добрива).

За бажанням покупця ФОП Руденко може комплектувати культиватори таким чином: підкормове пристосування для внесення сипучих мінеральних добрив, пристрій для стрічкового внесення гербіцидів та КАС, захисні диски, комплект окучників.

Звертайтеся до ФОП Руденко та купуйте тільки надійну ґрунтообробну техніку — культиватори КРН-5,6. Вони вирізняються своєю функціональністю та доступною ціною! Чекаємо на вас!